Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamák. Lenne...

5-6 hetes kismamák. Lenne kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Ki mit érez, milyen tünetei vannak, hányadik baba, milyen neműt szeretnétek, dolgoztok-e, féltek-e a szüléstől, fogadott dokinál akartok-e szülni stb. Minden érdekelne a hasonló korú kismamáktól.
2012. ápr. 15. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én ma töltöttem a 7.hetet, csütörtökön megyek először dokihoz(magán), már nagyon izgulok! 1.baba, 10év foggátló szedése után 8hónap alatt sikerül, remélem minden rendben van, lesz! Itthonról dolgozom szerencsére! Nem tervezek fogadott orvost, de a terhesség alatt magánhoz szeretnék járni! Amit érzek, fáradtság, álmosság, derékfájás nap végéra, néha hasfájás, ma kicsit többször érzem, főleg, ha tüsszentek, köhögök egyet-egyet! Szülésen még nem agyalok, előbb tudjam meg, hogy minden ok odabent!
2012. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó neked, hogy kibirtad ennyi ideig hogy ne menj dokihoz...

Én most nem dolgozok, nálunk apa fiút szeretne, én kislányt, de végülis mindegy, csak az egészségével minden rendben legyen. Én sztkba járok, és szülésre sem hisem hogy lesz fogadott dokim, állítólag itt nálunk a legtöbb doki jó. Első baba szintén, és nagyon izgulok.

Tünetek: A derekam eléggé fáj, néha a hasam görcsöl meg feszül, a cicim is eléggé fáj. Szedek magnéziumot, B-vitaminokat, folsavat.

2012. ápr. 15. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:

megint én :) a cici fájás lemaradt, az nekem nagyon fáj, már a teszt csinálás előtt egy héttel! Én Gravidát szedek és mellé c-vitamint

Mi kislányt szeretnénk, de ha kukis lesz, az sem baj :D csak párom nagyon eleven kisfiú volt, és nem szeretnénk megkapni ugyanezt a gyerkőctől :D

2012. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:))))) A páromnak van egy fia 7 éves. Nagymama elmondása szerint tiszta apja a gyerek, még a rosszaságában is hasonlít a párom gyerekkori énjéhez:))) Gondolom a mostani gyerek sem lesz másmilyen. :)
2012. ápr. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!