Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki gyógyszer mellett lett...

Aki gyógyszer mellett lett terhes, meg van/lett az oka? Tudom kicsit hülye kérdés, de előtte pl. hasmenésetek volt vagy olyan gyógyszert szedtetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
*
2012. ápr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
két lányt ismerek aki gyógyszer mellett lett terhes,mindkettő az antibiotikumot nem vette figyelembe. A babák már ovisak :)
2012. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nem lett meg az oka.20 hónapos a kicsim.
2012. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kihagytam szemet.
2012. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is volt már hogy elfelejtettem bevenni, vagy a napokban beepéztem és szinte 1 hétig ment a hasam, ha olyat ettem. De épp mensi fele voltam, így nem nagyon aggódtam, de persze benne van a pakliba.
2012. ápr. 15. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
barátnőm a méregtelenítő kúrát nem vette figyelembe, hogy valamelyik gyógytea kimosta a hormont is a szervezetéből
2012. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt konkrét oka (nem szedtem semmi mást, nem voltam beteg, nem hagytam ki szemet, semmi extra dolog nem történt) de a nőgyógyi szerint vaslzeg a szülést követően még nem állt helyre a szervezetem hormonháztartása, fogamzóképesebb voltam mint egyébként és a korábban szedett hormonmennyiség most kevésnek bizonyult.

8 hós volt amúgy akkor a nagyobbom, és már 3 levélen túl voltunk, amihez gumit használtunk kiegészítésképp míg beáll a szervezetem a bogyóra megint, mert nem akartunk kistesót még egyáltalán... Korábban majdnem 7 évig szedtem ugyanezt a gyógyszert egyébként.

2012. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!