Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes ultrahangon befelé...

18 hetes ultrahangon befelé állt a babám mindkét lába, van itt olyan, akinek ez korrigálódott a várandósság későbbi heteiben?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy dongalábbal fog születni...ami persze kezelhető, műthető, de azért reménykedek még, nem tudom mennyire valós alapon.
2012. ápr. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem nézték ilyen alapossággal egyik ultrahangom se. Lehet nem is baj, legalább nem parázok feleslegesen. Csak annyit mutattak, hogy megvan mind a 4 végtagja.
2012. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És az orvos nem mondott semmit?

Nekem sem néztek ilyet.

20hkm

2012. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A doki nagyon megnyugtató volt, de kérte, hogy emlékeztessem rá, hogy következő alkalommal is nézzük meg, amikor megyek hozzá. A védőnő meg nagy mosollyal mondta ma, amikor ezt említettem neki (gondolom szintén megnyugtatni akart), hogy "ó, hát a dongalábat gyönyörűen helyre lehet hozni". Köszi. :(
2012. ápr. 16. 17:52
 4/5 E61 ***** válasza:
Szia!Nekem miután megszületett a lányom 2 naposan mondták, hogy a bal lábfeje teljesen "égnek" áll.Nem lehetett lehúzni a kis lábfejét, szinte meg sem moccant...Amikor megláttam, azt hittem elájulok!Szerencsére ez állítóleg nem dongaláb "csak" elnyomódott a kis lába a pocakomban. Folyamatosan tornáztattuk és a 2 hónaposan voltunk ortopédiai vizsgálaton, ott már minden rendben volt!Ma már 4 éves és makk egészséges! 24hetes kismama
2012. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lányomnak is befele állt mindkét lába, mikor megszületett. Már 7 hetesen elvittem orthopéd orvoshoz és Bebax szandit kapott, amit folyamatosan viselt 6 hétig. Azóta gyönyörűen megy. Nem fért el a pocakban, ez volt az ok.
2012. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!