Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen érdemes megvenni...

Hány hetesen érdemes megvenni a maradék cuccokat a babának?

Figyelt kérdés

Pl: pelenka, popsitörlő, popsikrém... stb.

Válaszokat előre is köszönöm!


2012. ápr. 16. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre énis kiváncsi vagyok
2012. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35hét körül.
2012. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akármikor


de én akor vettem meg mikor már a bútorok álltak, és mostam, vagy is a babaszoba késsz volt, volt hova raknom mindent.

2012. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Amikor úgy érzed. Nincs ennek ideális ideje, mindenki másként gondolja. Én az első babánál mindennel elég hamar kész voltam (30. hét körül) de nálam közrejátszott, hogy az egyik barátnőm a végére halogatta, aztán meg vehetett meg mindent a férje meg az anyósa, mert ő az utsó két hónapot kórházban töltötte. Ezt nagyon nem akartam. Második babónál (az első lány, a második fiú) már nem siettem annyira, bár neki nem sok cuccot kellett vennem, hiszen sok minden maradt a tesóról.

Most a harmadikkal vagyok a leglazább, igaz, szinte nincs mit vásárolnom, maradt egy csomó kis ruha, fürdetni ugyanúgy foreveres termékeket fogok használni, mint a nagyoknál, tehát eleve van is itthon, nem kell már lázmérő, körömolló és hasonlók, mert ugye van, ha meg hamarabb kéne a pelus, popsitörlő, mint számítottunk rá, apa már rutinos, pontosan tudja, miből mit használunk és hogy hol keresse a boltban. :-)))

Tégy úgy mindent, hogy a te lelked nyugodt legyen! Ha úgy érzed, jó lenne, ha minden a helyén lenne már, akkor csak bátran, akárhány hetes is vagy. De ha nem frusztrál, akkor halogathatod. Tudod, babavárásnál a lényeg: te legyél mindig nyugis. :-)

2012. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Igazából már szinte minden megvan, már csak pár apróság hiányzik. Csak nem tudtam, hogy olyan, mint, hogy pelenka mikor érdemes megvenni. Az utolsó hetekre szeretném, ha már minden meglenne, mert sosem lehet tudni, hogyan alakulnak a dolgok.

Üdv: 27 hkm

2012. ápr. 16. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:

hú basszus, én is 27 hetes vagyok és még semmit sem vettünk, nem babonából, hanem mert eddig annyi féle vizsgálat meg védőnő, doki, vérvétel, uh, 4D, meg ilyesmi volt, hogy semmi kedvem nem támadt shoppingolni, majd most jön úgyis 3 hét nyugi, az alatt akarunk mindent.

az ágyat a jövő héten fogjuk megrendelni, a babakocsit meg még utána, mindkettő 6 hét alatt érkezik meg...

:)

2012. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 E61 ***** válasza:
Sziasztok!Én a második babánkat várom, és csak úgy, mint az elsőnél a hetedik hónapra nekünk minden meglesz! A kórházi cuccoktól kezdve a babaholmikig, minden. Én így érzem magam biztonságban. ( a férjem szerintem azt sem tudná mi az a hálóruha...) A kórházi cuccokat egy helyre teszem és, nyilván a kilencedik hónapig, még átmosom őket, de biztos, ami biztos...A babaholmikat is átmosom a hetedik hónapra. 23+1 napos kislány pocaklakó, és egy 4 éves kislány anyukája.
2012. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!