Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tapasztalatotok a Pesti...

Mi a tapasztalatotok a Pesti István kórház szülészetéről?

Figyelt kérdés
Dr Horváth Mihály dokiról aki ott dolgozik?Szombaton pozit teszteltem szeretnék hozzá bejelentkezni vizsgálatra.Bizhatom benne?
2009. jún. 19. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
én németh mikinél szültem, róla is és a kórházról is csak pozitívat tudok mondani,a nővérek is kedvesek voltak. nekem nagyon jó volt ott szülni és a szobatársaim is ezt mondták,5 ágyas szobában voltam,nekem az is jó volt. h. mihályról is jókat hallottam!
2009. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Horváth Mihály az egyik legjobb szülész-nőgyógyász az országban!Több mint harminc éves tapasztalat van a háta mögött és több ezer egészséges babó!A nővérem is nála szült 10 évvel ezelőtt(ikreket) és az István kórház szülészete már akkor is nagyon jónak számított de azóta még jobb ,kórszerűbb lett!Én is nála fogok szülni szeptemberben(szintén ikreket)!El sem tudtam volna képzelni,hogy más orvoshoz menjek.Lelkes,aranyos nagyon körül tekintő és lehet rá számítani,akár éjszaka is!Bátran merem ajánlani!


25 hetes ikres kismama

2009. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagyon megnyugtattatok.Holnapra kaptam idöpontot a Dr úrtól.Remélem minden ok lesz.Nektek is minden jót!
2009. jún. 23. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!