Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néha erős nyilalást érzek a...

Néha erős nyilalást érzek a hüvelyemben, mintha kést döfnének bele. Ugye nem a méhszáj nyilását jelzi? Vagy csak a babócám játszik annyira lent?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy????
2009. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30+6 hetes
2009. jún. 19. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor tutira normális. 38hetes vagyok ma és nekem is már minimum a 30.héttől voltak ilyen nyilallások. Arra készülj fel, hogy esetleg egyre többször lesz, ahogy közeledsz a 40.hét felé. Ez normális. Tegnap kérdeztem meg a szülésznőmtől újra, hogy biztosan normális-e ez, sokszor csak állok, mosogatok, fekszem, vagy írtó lassan gyalogolok és akkor is belém nyilall. Néha jobban, néha kevésbé, de azt mondta teljesen normális, a gyerek nyomja néha a méhszájat, ennyi.
2009. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha az ilyen nyilallások korábban jelentkeznek? tizenx hetek környékén például
2009. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.akkor megnyugodhatok.

könnyű szülést Neked!

2009. jún. 19. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is normális, nő a méh, meg a baba akkor is nyomhatja. (Én voltam az első meg harmadik.)


Tudjátok mit? Nekem a 12. heti !!! 4D ultrahang közben egyik pillanatról a másikra kegyetlenül elkezdett nyilallni a hasam. Mondjuk az nem konkrétan lent a méhszájnál volt, hanem hol itt, hol ott, hol a hasam oldalánál, hol a köldök alatt. És mondtam azonnal az uh-osnak. Megnézett, azt mondta minden oké a babával, ezért tutira ő mocorog és nyom valami ideget, meg már akkor rúgkapált a monitoron kézzel lábbal 12hetesen!!! Ezt éreztem, ő okozta a fájdalmat, hiába akkor még nem érzel rúgásokat, de a fájdalmat igen, mert valamibe belerúgott, stb. Nem én találtam ki, az ultrahangos mondta, biztos nem hazudott. Előtte nem volt a fájdalom, akkor aludt a baba, de elkezdtük "piszkálni", meg nevettettek, hogy a hasam rázkódjon a nevetéstől és ő kelljen fel. Na meg is lett a hatása, mert olyan buliba csapott, hogy elkezdődött ez a nagyon kellemetlen szúrkálás. Tehát ha már akkor volt ilyen ,meg a 2. trimeszterben is (nekem legalábbis), akkor tutira normális. Persze azért jó orvost is megkérdezni, lehet egy esetleges hüvelygyulladás is a háttérben, nekem tuti nem az van, negatív a kenetvételem eredménye. De ilyenkor az utolsó kb. 2hónapban szinte minden nap, sőt naponta rengetegszer is előfordulhat ez a szúrkálás. (Persze mindenki más, de sok embert hallok panaszkodni.)

2009. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez van pár hete! Nem egy jó érzés de még rosszabb lesz mindenki ezzel nyugtat:)! 32 hetes
2009. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!