Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen hőmérőt vennétek...

Milyen hőmérőt vennétek újszülött babátoknak? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kell egy fenékben mérö, az a legpontosabb és az elsö 1 évben bizony pontos hö érték kell, föleg ha koraszülött lesz ne hogy kihüljön.


Nekünk van egy fülben mérös is, erre azt mondják nem pontos, de nekünk szinte teljesen azt mutatja mint a fenékben mérös. ez praktikus, nem kell kibontani a gyereket, éjszaka is egyszerü megmérni a höjét, és ha csak éppen melegnek érzem sem kell a fenekébe dugdosni semmit, mert gyorsan megmérem. így én a fenékbe méröst csak ha a fülben mérös 38 felettit mutat mérem meg.

2012. ápr. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fenekest, nálunk nagyon nem vállt be a fülhőmérő.
2012. ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy homlok lázmérőnk, ami lehet fülhőmérő is. Ez egy picivel pontatlanabb, mint a hagyományos, de tájékoztatást ad. Ha ezen magasabb az érték, akkor jön a popsiban mérés. Itt is digitálist használok, mai ugyanannyit mutat, mint a higanyos. (leteszteltem)
2012. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mai=ami
2012. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hőmérőt vagy lázmérőt?

lázmérő nekem füles van,3 másodperces,igaz, hogy ha jólemlékszem 30ezer körül volt, de megéri nem kell kotorásznom a kicsikben és 3 mp alatt megvan.

2012. ápr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!