Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismamák, hogy vagytok?

11 hetes kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én még mindig nagyon-nagyon rosszul vagyok (hányinger, émelygés, rossz közérzet, ételundor egész nap)! Második babámat várom. Az első terhességemnél nem volt ennyire durva a hányinger! Reménykedem, hogy most már hamarosan elmúlik..... De mikor???? Már nagyon ki vagyok....

Ti hogy álltok rosszul lét terén? Segít valami? Mit tudtok megenni?



2012. ápr. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnos mindent meg tudok enni, már sokszor túlzásokba esem. Se hányinger, se émelygés, semmi bajom.

2012. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy szerintem az első trimeszter végére elmúlnak ezek a dolgok, úgyhogy kitartás!!
2012. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem enyhült kissé a hányinger de a gyomrom még mindig nem jó.addig jó amíg eszek de utána nem vagyok túl jól, lassan már csak szendvicset tudok enni attól nem vagyok rosszul. Amúgy én a fáradékonysággal küzdök még.délután kettőre mér olyan fáradt vagyok hogy el tudnék aludni.:(
2012. ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! Kicsit már irigylem azokat, akik tök jól vannak és semmi tünetük nincsen!!! Néha már úgy érzem, soha nem fogom jól érezni magam a bőrömben!

A fáradékonyság nálam is megvan (még bónuszként)! Ebből a szempontból szerencsém van, hogy délután, mikor a 21 hónapos kisfiam alszik, én is le tudok pihenni kicsit és általában alszom is 1 órácskát, ami nagyon jól esik!

Én is kitartást kívánok minden sorstársamnak!

2012. ápr. 17. 15:11
 5/5 cica8918 válasza:
Én szerencsémre majd kicsattanok!! :D a fáradékonyságot megszoktam már!Sétálni nem tudok mert nem kapok levegőt.A nyers hústól undorodok de nagyon!A hagymát nem ehetek főleg nyersen akkor rakom ki a vukkot... Majd csak jobb lesz neked!!!!
2012. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!