Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem már 10 napja késik és...

Nekem már 10 napja késik és voltam is orvosnál ott azt mondták 5 hetes terhes vagyok! 99%-ot mondott az orvos hogy megnyugodhatok terhességem van! Rá 1 napra elküldött Uh-ra és ott csak azt mondták petezsák jelenleg nem látszik lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az ultrahangnak hinnék, mert az orvos kitapogathatja a méhet, de nem lát bele. Keress fel egy másik rendelőt, lehet ott korszerűbb az ultrahang, és lát valamit. Hasi vagy hüvelyi volt a vizsgálat?
2012. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen nekem sem látták, semmit se, csak azt, hogy a méhem nagyobb picit. Nem is volt biztos a terhesség, pedig hüvelyivel nézték és manuálisan is.

De nemsokára szülök. :)

2012. ápr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nekem sem látszott semmi, visszahívtak 10 nap múlva kontrollra, akkor pedig ott volt már a két petezsák. Lehet, hogy később volt peteérésed. Visszahívtak?
2012. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nekem sem látták mert olyan picike volt még:)De mondta a doki,hogy valószínű kisbabás vagyok,menjek vissza 3hét múlva:)Azóta 24 hetes kismami lettem:)
2012. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és előtte Csináltam tesztet is mikor még nem voltam dokinál és ott két csík volt de csak halványan uh után is csináltam és ott már nem mutatott semmit akkor én már kétségbe estem!! Azóta elég feszült vagyok! nem értek semmit akkor miért vannak az orvosok? Hasi Uh voltam! várom a további válaszokat!
2012. ápr. 19. 13:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Hasi uh-n nem is láthattak semmit...Nem is értem miért azt csináltak ???Itt nálunk a 12. hétig csak hüvelyit csinálnak! Én 5+3 hetesen hüvelyi uh-n voltam , úgy már látszott a petezsák és a szikhólyag benne, ma voltam újra (6+3) és már látszott az embrió (4,2mm) és a szívműködés is!Nem tudsz elmenni hüvelyi uh-ra?
2012. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetes vagyok, nőgyógyász azt mondta, terhes vagyok, elküldött UH-ra (hasi), ott azt mondták, annyira korai még a terhesség, h nem lát semmit, menjek vissza később. Ami necces az inkább az, hogy a másik teszted nem lett poz. :( Várj pár napot és csinálj új tesztet vagy 1-2 hét múlva menj el megint orvoshoz, ha addig semmi.
2012. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Első terhességem lenne ami persze meg is marad! Tüneteim is vannak fáj a mellem feszül és néha hányingerem is van ezen kívül más bajom nincs! Reménykedek benne! A remény hal meg utoljára!!! és érzem hogy ott van ha még nagyon pici is de mi a párommal nagyon nagy szeretettel várjuk őt! hétfőn vissza megyek orvoshoz akkor már 2 hete késik csak többet tudnak mondani és akkor már csak látszik!
2012. ápr. 19. 15:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az orvos, aki hasi ultrahangot csinál egy 5 hetes terhességnél, az nem normális.

Ne aggódj, látod, többen is jártak így.

2012. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Este már hánytam is hát én már nem kételkedem benne! :)
2012. ápr. 20. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!