Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes terhesen még semmi...

12. hetes terhesen még semmi nem látszik a pocakomon, ez normális?

Figyelt kérdés
10. hetesen voltam uh-n, akkor minden ok volt. A doki azt mondta, hogy picit hátrahajló a méhem. 160 cm vagyok és 57 kg, második baba. Aggódom, hogy valami nincs rendben. Nektek látszik 12. hetesen?
2012. ápr. 21. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem látszott semmi, ne aggódj, ez alkati dolog.
2012. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd fog :) s akkor visszasírod ezt az állapotot. Tudod, így a végefele a hasizmod gyakorlatilag megszűnik létezni számodra, nme fogsz tudni felülni, ágyban megfordulni. :)
2012. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gond. Az első babánál én is tök lapos hassal vártam az uh-ra. A másodiknál is csak azért látszott a pocakom, mert maradt egy "kis" felesleg rajta.
2012. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem sem látszott semmi sem, és ráadásul még felpuffadva sem voltam :D

kb 16 hetesen láttam valamit, de igazán 20 hetesen lehetett észrevenni :)

2012. ápr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.Én a 3. babát várom,a 17. hétben vagyok,és húsvétkor-a 15.hetet kezdtem-még a saját szüleim is azt mondták,hogy semmi nem látszik rajtam.A sógornőm pl. nem is tudta(a lökött bátyám nem mondta el neki),hát,kicsit elkerekedett a szeme,pláne amikor mondtam,hogy nem is az elején vagyok.Én 170 cm vagyok,és-most-65 kg.
2012. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Első babaával 12hetesen le sem tagadhattam,hogy terhes vagyok!

A másodiknál 19 hetesen is még alig hitték el...Nemlátszott,pedig 10 kilóval könnyebb vltam 19 hetesen, mint az elsővelteherbeeséskor!


Számomra is érdekesvolt!De így alakult!

2012. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok és még alig látszik! :)
2012. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj:) nekem 4 hósig volt lapos a hasam. apa kopogtatta hogy van e bent valaki és volt :)
2012. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Bocs,kedves kérdező,OFF lesz.A 6. válaszolótól kérdezem,hogy miért írod egybe a szavakat?Néha elég nehéz kisilabizálni,hogy mit is szeretnél,és ez elég zavaró.Mondjuk legalább lehet azonosítani,még ha anonim is az oldal...NEM megbántani akartalak,csak először azt gondoltam a sietségtől van,de minden válaszod ilyen.
2012. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
nemlátszott,elsővelteherbeeséskor,érdekesvolt,stb.
2012. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!