Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másodszorra vagy többedszerre...

Másodszorra vagy többedszerre terhes császáros kismamák, nektek is volt olyan, hogy éjjel, amikor fordultatok mondjuk, benyillalt a régi császár belső hege?

Figyelt kérdés
Nekem eddig ilyen sosem volt. 25 hetes vok. Eddig azt sem tudtam, hol a belső heg, így is csak gondolom, hogy az lehetett, mert ilyen csípő szúró érzés volt, csak a bal oldalon és nem a külső hegem vonalában, hanem jóval fentebb, majdnem a köldököm vonalában. Pár másodperc alatt elmúlt, azóta nem érzem. Reggel felhívtam a dokim, azt mondta, ez előfordul, nem gond, még valószínű sokat fogom érezni ezt. Azért én valószínű szerdán, amikor megyek a 4D-re, megnézetem a szonográfussal. Elég aggódós típus vagyok egyébként és most ezzel nagyon stresszelem magam. Valaki leírna nekem hasonló tapasztalatot? Az igaz, hogy akinek a belső heg szétnyílik, az vérzik? Milyen más tünetek még amik a bajra hívják fel a figyelmet? Úgy értem milyen sűrűn, mennyire fáj stb. Előre is köszi!
2012. ápr. 22. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
15 htes vagyok,nekem is van ilyesmi,olyan mintha vmi begörcsölne/becsípődne bent
2012. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is olyan volt. Vagy mintha tűvel belémszurnának, de belül.Azóta nem volt és teljes jól vok, de azért aggódom, h rendben legyen végig az a hülye heg.
2012. ápr. 22. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!