Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MOstanába ez a divat, hogy...

MOstanába ez a divat, hogy túlhordatják a babákat?

Figyelt kérdés
Minden kismama,akivel nst n találkozok már a terminus után van.Nekem pedig azt mondta a dokim,mivel az elsőt se tudtam megszülni,a kiírt napon befektet,és másnap megműt.Lehet elfelejtette,csak járok nst re és semmi.Jó még van 2 nap,de lehet,hogy azokkal is várnak hátha,akiknek elvileg nincs sok esélyük a természetes szülésre?Olyan rossz túlvinni,ez volt az elsőnél is.
2009. jún. 21. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért hordatják túl őket mert az orvosok a menstruáció elsö napjától számolnak de a peteérés általában mensi után 14nappal van.És jobb ha a baba akkor jön ki mikor megérett rá.
2009. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, most ez a divat. De én nem is engedtem volna, hogy megindítsák, ha nincs semmi baj, majd ő tudja mikor akar kijönni. Túlhordás esetén már minden nap van vizsgálat, így tudják, hogy jól van-e a baba, ha esetleg nem, akkor befektetnek. Szerintem ez így sokkal barátibb.

Bár, nekem így is indítani kellett 5 napos túlhordás után zöld volt a magzatvíz. Remélem a második majd indul magától. Az indítás elég fájdalmas volt. Rögtön fél perces fájásokkal kezdődött.

2009. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem divat kérdése. Szerintem ez mind számolási hiba. Én 2 hetet hordtam túl, végül nem tágultam a beindítás után és császár lett. Remélem a következőnél nem műt meg ha lejár az idő, mert hátha később magától beindulna és megtapasztalhatnám a természetes szülés élményét.
2009. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

ez nem divat.

én 4 nappal hordtam túl,végül elfolyt a magzatvíz,és császároztak,de akkor is nyomták lefele,mert nem akart jönni!

2009. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A dokik is tudják,mikor van peteérés.Azért számolnak így,mert pontos napot csak naptározással,hőmérőzéssel lehetne mondani.Így rászámolnak két hetet,valójában 38hét a terhesség ideje,de 40et mondanak,hisz 2hetes terhesség nincs,akkor van kb a peteérés.
2009. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!