Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ásványvízet kedveltek...

Milyen ásványvízet kedveltek terhesség alatt és mennyiségben mennyit isztok belőle?

Figyelt kérdés
Figyeltek a nátrium tartalomra? Szénsavas vagy mentes formában isszátok?
2009. jún. 21. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak is szénsav menetes! És napi 2-3 liter! Az enyémben 53 mg a nátrium tartalom!
2009. jún. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Én nagyon odafigyeltem mindenre mikor terhes voltam, csak Jana babavizet ittam, semmi károsat nem ittam nem ettem.Egy 15 hós kislány boldog anyukája
2009. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előzpő vagyok, és kislányom is csak a jana baby vizet issza:)
2009. jún. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Én nekem a Baby Janától nagyon ment a hasam... most Ewiant iszok, de képtelen vagyok 2 litert meginni, csak ritkán sikerül. Azért a másfél liter is elegendő???
2009. jún. 21. 14:47
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Én csak szénsavasat tudtam inni, és a Theodora itthon a kedvencem (de nagyrészt külföldön voltam, ott is megvolt az egy kedvencem). Aztán az utolsó 2-3 hétben csak a szénsavmentes ment (az is Theodora), és most szoptatás alatt is ugyanez. Mivel vizesedtem is, most meg szoptatok, muszáj volt sokat innom, igy ment/megy le kb 2-2.5 liter, 3 kellett volna, de sosem sikerült, és most sem...
2009. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak a szénsavmentes ásványvizet tudom meginni, abból is az ízesítettet. Szlovákiából hozzuk, mert amik nálunk kaphatóak azok szerintem nagyon rossz ízűek. Nálam lényeges még az is hogy cukormentes legyen. Ebből megiszok minimum napi két litert.
2009. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat. Megpróbálok belehúzni, hogy meg legyen a minimum 2 Liter! Bolodg babavárást és babázást mindenkinek!
2009. jún. 21. 15:51
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha ásványvíz, akkor csak bubimentes! Profi saját terméke, ez olcsó, és nem hiszem, hogy egy dupla ennyibe kerülő (sőt, inkább tripla) többet tudna...

Ebből igyekszem napi 1,5 litert meginni. Ezenkívül gyümölcstea, 100%os narancslé.

Üdv: 34 hetes kismama

2009. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én közepes bubis vizet iszom, napi minimum 2 üveggel! Nestle Aquarel-t szoktuk venni, abban kevesebb a Na tartalom.

Üdv. 24 hetes kismami

2009. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
szetnkiralyi, napi 2-2.5 liter mindenkepp, szensavmentes
2009. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!