Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok már 20 kilót...

33 hetes vagyok már 20 kilót híztam éjjel nappal édességet eszek. Nem bírom megállni?

Figyelt kérdés

ugye nem lesz baja a babámnak?segítsetek lécci aggódom

csak az édeset kívánom semmi normális kaját:(

nem fog meghalni vagy ilyesmi ..


2012. ápr. 24. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nyugi,en ugyanigy voltam,hiztam is 28 kg-ot es jelentem van egy 4 honapos,gyonyoru kisfiam es 0 kg sulyfeleslegem.Nem mondom hogy mi vagyunk a kovetendo pelda,de ne aggodj,ettol nem lesz baja a babadnak,maximum te fogsz megszenvedni szules utan a plusz kilokkal :-S Boldog babavarast!
2012. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszönöm, aranyos vagy:)

próbálom megállni de annyira kívánom:(

2012. ápr. 24. 09:05
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem a legideálisabb.Próbáld megállni,a gyerekedért(és Magadért).Nem,nem fog meghalni.Orvos,védőnő nem mondott semmit?Azért nem lenne jó,ha valami cukorprobléma adódna(a picinél,vagy Nálad).
2012. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

azon kívül, hogy dundi babád lesz, valószínűleg anyagcserezavarral, és te is elhízol, és majd szenvedni fogsz, semmi.

de ha valakinek annyi önuralma van csak, mint egy bagzó nyúlnak....

egyed akkor!

hízzál még 10 kilót!!!

remélem azért fogászatra elmész!

2012. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én két dologra gondoltam, amikor kívántam az édességet: a babám egészsége. Ez általában elég volt :-)

Ha mégsem, belegondoltam milyen szar lesz azon kattogni, hogy a férjem mikor keres szebbet-vékonyabbat. Sajnos a közvetlen környezetemben volt ilyen :-(


Nem szabad mindent a hormonokra fogni :-(

2012. ápr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűen meg kell állni... Emberek vagyunk, nem ösztönből élő állatok...


Tudom miről beszélek, ugyanis inzulinrezisztens vagyok, és mivel a babavárás 14. hetétől nem szedhetem az erre való gyógyszereimet, aminek egyenes úton az a következménye, hogy lényegében ölni tudnék az édességért. De van egy férjem, aki orvosként ezer meg ezer olyan esettel találkozott már, ahol cukoranyagcsere-zavarhoz vezetett a mértéktelen édességfalás, valamint makroszóm, hatalmas babákhoz, akik alig tudták szabályozni az első napokban anyuka irgalmatlan inzulinszintjéről leválva a saját cukorszintjüket. Ezért tudom megállni... Gondolj erre. Természetesen nem fog meghalni, sőt, az is lehet, hogy meg sem érzi, de próbáljuk elkerülni szerintem az elkerülhető veszélyforrásokat.


És ha ennyire az édeset kívánod, érdemes volna mérni a cukorszintedet, a terhesség ugyanis fiziológiásan inzulinrezisztens állapot, a cukorérték gyakran padlóra nyomódik. Ennek azonban nem az édességfalás a terápiája.


Létezik önuralom, próbáld gyakorolni.


37 hetes km

2012. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
(A 20 kg pedig rengeteg, és nem azért rengeteg, mert nem leszel csinos, hanem mert az utolsó heteket szerintem tuti megkeseríti. Én 7 kilót híztam, baba előtt és most is tök átlag testalkatú vagyok. De a pocakomtól így is nehéz a mozgás így, két héttel a szülés előtt, ha plusz 13 kg lenne még ehhez, én nem tudom, hogy hogyan tudnék mozogni. Tehát már csak ezért is érdemes visszafogni.)
2012. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, hogy valamit nem lehet megállni. A gyereknek sem a töménytelen szénhidrátra van szüksége, hanem fehérjére és vitaminokra ásványi anyagokra. Soha nem fogom megérteni, miért nem lehet legalább ezt a 9 hónapot tudatosan és egészségesen táplálkozva eltölteni. Így tettem, mégis epehomokom lett és diétáznom kell, édesség helyett joghurtot és gyümölcsöt eszem, mindennap húst és párolt zöldséget vagy salátát. Csak az nem tud odafigyelni, aki nem akar, nem beszélve arról, hogy nem jó a babának. 7 kg-ot híztam a 30. hétig, minden eredményem tökéletes, még így is.

30 hetes kismama

2012. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ?van férjed? nem szól rád?

Összevissza fog repedezni a bőröd...ha majd lefogysz minden lógni fog.

Ha ez neked nem számít akkor ne sírj majd ha a férjed megcsal esetleg elhagy gyerekestől....

Ha édességet kívánsz,akkor valószínű gyümölcs hiányzik a szervezetednek.Egyél gyümölcsöt.

2012. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Mikor volt idő annyit felszedni?

Mert nekem az első 3 hónap csak minuszokat okozott,a második 3-ban ....na akkor kiegyenlítettem és a harmadik 3 hónapban nem volt hely a hasamban ételre.

8 kg-ot híztam a terhességgel és amikor kijöttem a korházból annyi voltam mint a terhességem első napján.


Én reggelire paradicsomot,uborkát,sajtot ettem házikenyérrel és répalevet ittam vagy mézes teát.

Ebédre a krumplipüré husival na nem kívánod???

Almalé...narancslé

2012. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!