Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1. trimeszterben lévő kismamák...

1. trimeszterben lévő kismamák! Ti mennyit foglalkoztok a terhességetekkel? én másra sem tudok gondolni és nagyon sokat beszélünk róla. Korai szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Minden kismamát foglalkoztat ez a téma. Én most nem vagyok terhes, már 2 éves a kisfiam, de emlékszem hogy én is állandóan a terhességről olvasgattam ilyenkor, meg erről beszéltem.
2012. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én/mi 2 éve folyamatosan erről beszélek/beszélünk:)

Terveztük a lányunkat, aztán terhes lettem, végig álmodoztunk, tervezgettünk, hogy hogy s mint lesz, folyton erről olvastam. Aztán megszületett akkor meg azért olvastam folytan babás dolgokat, mert minden érdekelt, hogy akkor most mennyit kell hízzon meg szopizzon meg hogyan fejlődik stb. Aztán pár hónapos volt amikor a tesó szóbajött, akkor meg azért beszéltünk róla, hagy na akkor mikor lesz már tesó. Aztán terhes lettem és most újra folyton erről olvasok, pedig rutinos vagyok, hogy úgy mondjam, mert alig 1 éves szültem, de akkor is olyan izgi, főleg, hogy most kisfiút várunk:)

Sőt most már arról is beszélünk,hogy kelle-e, lesz-e harmadik, be tudjuk-e vállalni és minden nap a kislányunk meg a pocaklakó a téma:)

Azt hiszem a fogantatás pillanatától már a nő anyává a férfi apává válik és onnantól kezdve a gyerek/ek lesznek a központi téma:)


Boldog babavárást!


14 hós kislány+ 20 hetes pocaklakó kisfiú anyukája

2012. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! A napokban teszteltem pozit, most vagyok 4 hetes :)

Egész nap csak ezen jár a fejem, a gyakorit nézem állandóan, olvasgatok. Izgulok nagyon, hogy mi lesz az UH-n, lesz e szívhang. Nagyon bízom benne, reménykedek, hogy minden rendben lesz :))

Én már ilyeneket tervezgetek, hogyha decemberben szülök, milyen kabátok lesznek jók rám, hogy fogok átalakítani a babának a lakást, játszósarok, hol fogok szoptatni, ilyesmi :)

A párom csak bólogat, ő nagyon örül, de csak akkor fog igazán, ha látszik az UH-n, hogy minden rendben van :)

Én meg már most nem tudok leszállni a témáról.

Meg nagyon vigyázok magamra. Kertészkednem kéne, ablakot pucolnom, meg eddig heti 4x, 5x jártam edzeni, most inkább nem is megyek :) lehet túlaggódom, de nem tehetek róla :) vigyázni szeretnék rá :)

2012. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Folyamatos hányingerem volt, nem lehetett nem foglalkozni vele...

Amúgy meg "nyomattam" a hétköznapokat, két nagyobb gyerek és munka mellett, pörgött az élet.

(most már szülés előtt)

2012. ápr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
:) Normális! :) Fel kell fogni,fel kell dolgozni,testileg,lelkileg. :) A 2.trimeszterre "lenyugszol",az eufória sima boldogsággá alakul,de akkor Ő már családtag,esetleg nemmel,névvel. :) 3.trimeszterre az izgalom és várakozás fokozódik újra :) A te terhességed,úgy éld meg ahogy te szeretnéd,ahogy neked jól esik!
2012. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sokat. Főleg, hogy első baba, plusz fiatal is vagyok, és nagyon sok kérdés van amire szeretnék választ találni, ezen az oldalon szerencsére sok hasznos válasz szokott lenni, amiből én is sőt, szerintem sokan tanulhatunk. Rosszulléteim szerencsére nincsenek csak a melleim feszülnek, de ki lehet bírni. :) Ennyi áldozatot megér. Mi még nem tudjuk, hogy kislány lesz-e, vagy kisfiú, bár kislányban reménykedünk. Persze az a fontos, hogy egészséges legyen. Egyébként kedves kérdező, ha nem vagyok túl indiszkrét mikorra vagy kiírva?

Boldog babavárást mindenkinek:)

10+3 hkm

2012. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze, normális! én mióta várandós vagyok egy burokba kerültem...aminek a kárát sajnos az egyetemi tanulmányaim sínylik meg...:(
2012. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!