Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mik az adatai terhessége...

Kinek mik az adatai terhessége alatt?

Figyelt kérdés

Bővebben azért kifejteném mire vagyok kíváncsi :)


most 27 hetes vagyok a kisfiammal :) és +11 kilónál tartok

a legutolsó UH leletre vagyok kíváncsi a mértek nálatok, cukros vérvétel eredményre, hány kilót híztatok eddig, mik a tünetek erre az időszakra, például nektek is van gyomor (torok) égésetek?

meg úgy mindent írhattok ami eszetekbe jut :)


köszi szépen



2012. ápr. 25. 10:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

33+3 hetes vagyok,kisfiút várok.13kg tartok

cukor eredmény ehomi:4,3 terhelés(cukros löttyel):4,7

utolsó uh 29+6 hetesen :BPD:77mm,AC:263,FL:53 Bs:1483gr

Nem szokott égni a gyomrom,nem igazán savasodom.Sokszor fáj a combtövem,a hátam,néha előfordul,hogy légszomjam van.

2012. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Most 28 hetes vagyok és én is kisfiút várok! :)

Eddig +5-6 kg-nál járok. UH-t nem tudok írni, az 2 hét múlva lesz és az utolsó az 20. héten volt. A cukor: éhgyomorra: 4,3 60 perc: 6, 90 perc: 5,4 120 perc: 5,8

A babám rengeteget mozog. Kb. 2-3 hete kezdődött el az igazi hasnövekedés. Minden a legnagyobb rendben van, nem fáj semmim. Kicsit nehezebben fordulok az egyik oldalamról a másikra. :) Gyomorégés ritkán jelentkezik.

További minden jót neked!

2012. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 timszy25 ***** válasza:

35 hetes vagyok szintén kisfiút várok:)+11 kilónál járok.

Cukros eredményem:éhgyomri 2,8 terheléses 2 óra után 4,8.

Az utolsó uh 30 hetesen volt BPD:80mm FL:54,1

Azóta nem voltam majd jövőhéten megyek a 36 hetesre.

A gyomrom mostanában kezdett el égni és nagyon sok savam van.Már éjszaka se alszok valami jól húzza a görcs a lábam alig bírok átfordulni.Amúgy minden rendben:)

2012. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

nekem nagyon jó amikor mocorog mert már látni kivülről is :) persze nem nagyon csak egy kicsit de akkor is látszik :)))

apa örül neki hogy nem csak érzi hanem látja is :)


a gyomorégés meg össze vissza van van amikor este alvás közben arra ébredek fel hogy mintha csilit ettem volna

:S olyan erős az égés

azt mondta a nögyogyászom szedjem folyamatosan napi egy magne b6ot és akkor enyhül de nem:(

ha legközelebb megyek hozzá muszáj lesz mást kérnem


nektek is boldog bébivárást:)

várok azért más válaszolokat is :)

2012. ápr. 25. 11:12
 5/22 anonim ***** válasza:

33+2 vagyok én most 17 kilónál tartok. Hozzátartozik, hogy eléggé le voltam fogyva mikor teherbe estem, magas is vagyok 175 cm. Most tartok 87 kilónál... A szénhidrátot a védőnő javaslatára csökkentettem kb. 2 hete, így a súlyom néhány dkg-ot leszámítva stagnál most. Dokihoz holnap megyek, ezt vele is egyeztetni fogom, hogy ő mit gondol.

Ismerősök szerint nem szembeötlő a változás, arányosan eloszlik. Mondjuk nem elsősorban vizuális szempontból izgat a kérdés, hanem a baba és a saját egészségem miatt.

Terheléses cukor (szintén lötty) éhgyomri 4,4, terhelés után 4,2, még lejjebb ment.

Véreredményeim eddig jók, még csak vérszegény sem vagyok. Napokban lesz aktuális egy köv. vérkép, kíváncsi vagyok, remélem marad is jó.

Gyomrom ritkán ég, inkább a sav a nyelőcsövet ingerli, de tényleg ritkán, akkor én Salvus vizet iszok, az nekem segít.

Utolsó UH 29+3 hetesen volt: BPD 78 mm FL:54mm, súly kb. 1200 gramm.

Remélem segítettem! Boldog babavárást!

2012. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
akkor ez a súlygyarapodás mindenkinél jócskán más...nekem remélem nem gáz a 11 kiló 27 hetesen
2012. ápr. 25. 11:13
 7/22 anonim ***** válasza:
33+2 hetes 11:13-as vagyok, kisfiú és első baba, ez kimaradt :)
2012. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nekem is kisfiú és első :)

amugy sokan mondják a hiedelem szerint ha ég a gyomor, nyelőcső stb akkor hajas baba lesz :)

2012. ápr. 25. 11:15
 9/22 anonim ***** válasza:

Szintén 33+2 vagyok: 26 hetesen voltunk 4d-n akkor még kopaszka volt:) De mondta a szonográfus, hogy kb. 26hét körül kezd el nőni a hajuk és kell egy bizonyos hosszúság, hogy látni lehessen. Azóta nem voltunk ilyen speckós uh-n, már nem is tervezzük, de kíváncsi lennék én is, hogy van e haja. Nem tudom számít e, de mindketten elég dús hajzattal rendelkezünk :)

A gyomorégés-haj dolgot én is hallottam. :)

2012. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

hát akkor már én is nagyon kíváncsian várom h lesz a haja a kis legénynek:)

én anyukám szerint tejföl szőke voltam nem hosszú de azért volt hajam születésemnél :)

most gesztenye barna vagyok 26 évesen :)

2012. ápr. 25. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!