Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időm lehet még szülésig...

Mennyi időm lehet még szülésig? Ma voltam vizsgálaton és a hüvely vizsgálatnál 2110-es értéket irtak be. Néha fájok. Ma különösen de múlt hét óta minden nap. 36hetes+3napos

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár 3-4 hét is lehet! A sógornőmnek múlthéten mondta a dokija szerdán, hogy ha szombat reggelig beindul a szülés akkor szül, de ha nem, akkor kihúzza még azt a maradék 2 hetét. A front miatt mondta, azt mondta ez most ami most van akkora front, hogy nagy roham lehet. Fájásai voltak neki is, nem rendszeres, de volt és ő is nyitva volt már vagy a 34 héttől.
2009. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Még túl is hordhatod:)

Előző terhességemnél a 20.héttől fokozatosan nyíltam, és emiatt a doki koraszüléssel ijesztgetett.

30 hetesen voltam annyi, mint te most.

35 hetesen már 1111 volt a cg.

40+4 voltam, amikor szültem, de akkoris indítgatták:)

2009. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 36 hetes vagyok,32 hetesen 2100 volt az értékem,szerdán megyek orvoshoz,hát kiváncsi leszek...nekem is fáj a hasam egy ideje. Nem keményedik,hanem alul fáj! Tegnap pedig enyhén,ma már erösebben érzek szurkálást a hüvelyembe. Neked milyen 'fájásaid' vannak,és ezen kivül hogy érzed magad? Amugy a tapasztaltak nekem is azt mondták,hogy ezek ellenére kihuzhatom még azt a 4 hetet.
2009. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ma egész nap rossz a közérzetem.Semmihez nincs kedvem kicsit agressziv a hangulatom.De ez szerintem csak az idő.A derekam nagyon fáj és onnan indul ki a fájdalom néha oldalra is.
2009. jún. 22. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!