Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június elejére kiírt kismamák...

Június elejére kiírt kismamák hogy vagytok? Mennyire vagytok felkészülve? Mikor voltatok utoljára UH-n? Mekkora a babátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én június 2.-ára vagyok kiírva.. bár reménykedem hamarabb jön el az idő :) Most már kezdek kicsit félni,milyen lesz a szülés,mennyire fog fájni,hogy kezdődik stb.. lehet azért is örülnék hogy hamarabb túl lennék rajta! :)) Amúgy elviselhető,bár vannak napok mikor nehezebb,az esti görcsök,az óránkénti éjszakai pisilések,a derék-hát fájások..és ez a gombóc a torokba ami hányingerrel párosul. :DD Én 30 hetesen voltam UH-on,de nekem csak ennyi méretet írtak a papírra hogy a BPD:79mm, FL:57,5mm.. :( Előtte meg 27+5 naposan voltam 4D-ott több mindent írtak,akkor volt 1253gramm. És te hogy vagy? Mikor voltál UH-án? Mit mértek? Mikorra vagy kiírva pontosan? :)
2012. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én június 16.-ra vagyok kiírva, de lehet, hogy előbb meglesz már a Pici. Készülünk nagyon, a ruhákon kívül minden megvan már, viszont rugikból, meg ilyesmikből még egy csomót be szeretnék szerezni, mert csak pár darab van.

Két hete voltam utoljára UH-n (30 h + 4), akkor kicsit nagyobbnak mérték a Babát (31+6-nak), mint amekkora a kora alapján:

BPD: 85,20 mm

HC: 300,5 mm

AC: 268,5 mm

FL: 60,5 mm

Becsült súly: 1823 g

2012. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 timike26 ***** válasza:
juni 22-re vagyok kiirva,az eddigi szèp nagy hasam eltunt,helyette van egy 20 hetes hasam...multhèten voltam uh-n 1330 gr..kislàny.pànikolok ezerrel,hètfon megyek vissza a dokihoz...
2012. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is június 2.ra vagyok kiírva,tegnap voltam UHn 2400g a kisfiam :)
2012. ápr. 26. 18:56
 5/16 anonim ***** válasza:
Én június 11-re vagyok kiírva. Én 31+1 hetesen voltam UH-on, akkor azt mondták, hogy minden méret, amit mértek, pontosan annak a kornak felel meg. Akkor volt 1744 g a becsült súlya a kisfiamnak. Hát már nagyjából fel vagyok készülve, de azért egyre jobban izgulok, ha rá gondolok, hogy mindjárt itt van a nagy nap...
2012. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Timike sztem nyugodjál meg,nem lesz ottan semmi baj,lehet csak pózt váltott a drága azért lett kisebb a hasad. Mozogni érzed,nem?

De jó,nem csak egyedül vok kiírva 2.-ára :)) Nekem tegnap valami történt,vagy felállt vagy nem tudom,de lentebb lett a hasam és kicsit feszít...

2012. ápr. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nálunk május 27 a kiírt dátum, de egyelőre nagyon jól érzi magát odabent a kicsi, és a nagy tesó és ráhúzott pár napot.

Tegnap voltam UH-on, II fokban érett lepény, jó áramlás, 3110-es méhszáj.

BPD: 87, 4 mm

HC: 319, 5 mm

AC: 311, 8 mm

FL: 66, 5 mm

Sajnos a doki nem becsült súlyt, de az adatok alapján a netes kalkulátorok 2600 gr-ra saccolják.

35+5 hkm

2012. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt hallottam,hogy lejebb ereszkedik a has így a vége felé,mert felveszi a kicsi a születési pózt.Nem tudom mire számítsak még,nekem elsö baba lesz.Bennetek nincs félelem,hogy minden rendben lesz e?
2012. ápr. 27. 10:04
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is első baba lesz,én is kezdek kicsit félni mi lesz hogy fog történni minden okés lesz e...

(1 hozzászóló voltam)

2012. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7-es válaszolónak: Akkor te majd megírod nekünk hogy s mi volt,mert lehet te lassan túl leszel rajta :)))
2012. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!