Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion helyett mit ajánlanátok?

Femibion helyett mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, mindenkinél egyénfüggő, de engem a Femibion iszonyatosan hízlal. :(

Figyelek az étkezésre, tornázom itthon, és még csak 2 hónapos terhes vagyok, de mióta szedem ezt a vitamint, nagyon jönnek fel a kilók. :( :(

Tudtok valami mást ajánlani, ami nektek bevált és esetleg nem hízlal...? Köszönöm szépen!


2012. ápr. 26. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Gravida esetleg? Nem a sok reklám miatt, hanem mert tényleg jó, nem hizlal, pedig én hajlamos vagyok rá. És kifejezetten magyar anyukáknak lett kifejlesztve!
2012. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de egyik terhes vitamin sem hizlal. Mind fokozza az étvágyat, de Te tudod magadnak korrigálni, hogy mennyit egyél.

A terhességgel sok minden megváltozik a testedben, ilyenkor sok kismama hízékonyabb. Ez egy természetes effektus, megváltozik az anyagcsere úgy, hogy a bébinek minél több tápanyagot tudj elraktározni.

A Femibionnál - véleményem szerint - nincs jobb terhes vitamin, ebből szívódik fel a legjobban a vas, és folsav.

De ha maradsz annál az elképzelésnél, hogy a vitamintól hízol, nyugodtan válts: Elevit, Gravida, Eurovit, és még számtalan másik márka. (Szülésznő)

2012. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. ápr. 26. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Két terhességemnél 2 különböző doki a Femibiont ajánlotta, mert az a legjobb!!
2012. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kipróbálhatod a Ladeevit-et
2012. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ladeevit! egyébként a Gravidában több a vitamin és az ásványi anyag, de nincs benne omega3!
2012. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"A Femibionnál - véleményem szerint - nincs jobb terhes vitamin, ebből szívódik fel a legjobban a vas, és folsav."


Magában a Femibion Terhesvitaminban NINCS vas, külön lehet kapni 2ezer vmennyiért (30 db-os) Femibion Vas tablettát.


(30 hetes vagyok és Femibion terhesvitamint szedek kiegészítve Femibion Vas-sal.)

2012. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a Femibiontól hízol, hanem mert terhes vagy. :)Én most már a második terhességemnél szedem ezt a vitamint, és most több kiló jött fel, mint az elsővel ennyi idősen (26 hét). Szóval szerintem nem a vitamin az oka, de természetesen válts, ha úgy érzed.
2012. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok-sok hasznos választ! :)
2012. ápr. 27. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!