Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jön a meleg! Ez beindíthatja...

Jön a meleg! Ez beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Én még csak a 35. hétben járok, de elég erős jóslóim vannak és többedik gyerek. Vajon készüljek hétvégére gyermekáldásra?
2012. ápr. 27. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha Te érzékeny vagy a melegfrontokra akkor lehet...Meg jövővasárnap telihold is lesz!


Én mondjuk hidegfrontos vagyok,rám a meleg nincs hatással,de a telihold viszont igen!

Én 38 hetes vagyok,de mire itt atelihold már 39 is elmúlok!Nekem második lányom!


Remélem még bentmarad a babód!

2012. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azért már szeretnék ketté válni. :))))
2012. ápr. 27. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hidegfront szokta indítani a szüléseket.
2012. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt nem is tudtam.

Azt hittem bármelyik front indíthat.

2012. ápr. 27. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

35 hetesen még "ne szeressél". :o)

Két hetet várjatok, tudom, Neked jó lenne, a babának meg az a jobb, ha még marad.

Én egyik gyerekemmel 35-től azt hittem, bármikor szülök, nyitva is voltam, doki is azt mondta, lehet hogy beindul, pihengetni nem nagyon tudtam. 38-ig várt a kisasszony.

Az a tapasztalatom, hogy minél többedik gyerek, annál korábban indul a jóslózás és minden fajta "vége-kellemetlenség", de ettől még nem kell, hogy előbb jöjjön, "csak" nekünk nehezebb a vége.


SZép szülést!

2012. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy nem itt kéne kérdezősködni, de most nincs itt a dokim, felhívni sem fogom ezzel a kérdéssel, mert a kardjába dől :)))

Vajon az számít, hogy az ultrahang szerint több, mint 2 héttel nagyobb? Emiatt parázok csak, mert egyszer már előrébb lett hozva a szülés várható ideje, az ultrahang meg állandóan jóval nagyobb babát mutat.

2012. ápr. 27. 09:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak annyiból rossz szerintem, hogy ha a dokid "beindítós fajta", akkor lehet hogy indít, pedig még nem kéne.

Amúgy az UHs becslés csalhat sokat is.

Nekem 36-on 3800g-ra becsülték az egyik törpémet, és két héttel később született 3660-al, pedig látványosan nőtt még a hasam a végén. (A ruhákon tudtam lemérni, nem fért rám egy póló már stb.)

2012. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem Menis szerint május 10 a kiírás!UH adatok alapján április 16 volt! :)

De ez nálunk csak annyit jelent,hogy szép nagy kislányom lesz megint!Már a dokim isbtudja ésnem módosítgat!

Az elsőlányommal dec 7-re voltam kiírva,előrébb hozták (konzílium minden...) nov 11-re!!!!!Saját felelősségemre nem engedtem beindítani,mert én 99%-ban biztos voltam a fogantatásban!A lányom 39+4-re született (mensi szerint) dec 4-én!3950gramm volt 61cm és 36 volt a buksija!


Most is szép nagy bébire számítunk!A dokim szerint hosszabb lesz mint anővére,de súlyban nem sok lesz köztük!


Szóval én nemhagytam azelsőnél semhogy UH alapján módosítsanak!Most sem,bár mostnem is akart mert már ismert!


Bírd még!

Nekem nincs itthon a férjemazért akarom még váratni,mert csak szerda csütörtök körül ér haza...És jobb lenne ha apa lenne a kétévseünkkel,mikor mi a kórházban vagyunk!:)


Első voltam!

2012. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a zöld kezecskék ott vannak. :)
2012. ápr. 27. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!