Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még olyan kismama aki a...

Van még olyan kismama aki a 20. hétig semmit se hízott? Terhesség végéig mennyit híztatok? Minden rendben volt a babával?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Addig csak fogytam, mert sokat hánytam. Utána bepótoltam :) Na jó, annyira nem volt vészes, +12 kg, szerintem belefér :) Babával minden rendben volt, egészséges, jó nagy babám született.
2012. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy volt, hogy kb. a 14. hétig hánytam, meg rosszul voltam, és akkor majdnem 3 kg-ot fogytam, és a 20. hétig ezt a 3 kilót szedtem vissza. Bár az is igaz, hogy nekem az utolsó 2 hónapban nőtt nagyot a babám a pocakban, addig olyan voltam, mint aki lenyelt egy almát... :D :D
2012. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem diétáznom kellett, kb. a 25. héttől kezdtem hízni. Összesen 7-8 kg jött fel 41 hét alatt, a babám egészséges 3,5 kg volt.
2012. ápr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én a 61 voltam, a 17. hétig hánytam, és 5 kilót fogytam, tehát 56ra lement a súlyom. Most vagyok 23 hetes 57 kiló,tehát fölösleg már szinte nincs rajtam, de a pocak kerekedik, így 1 kiló amit a pocaknak tudhatok. A baba normál méretű:) Jópáran megszólnak hogy milyen sovány vagyok, pedig rendesen eszem, de ugyebár nem az a lényeg hogy a kismama hájas legyen - ez rá a válaszom.. :)
2012. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor a 20. héten még mínuszban voltam. Most 28 hetesen +6-7 kg-nál járok. Hírtelen elkezdett nőni a hasam, így a kilók is jönnek. A babával és velem is minden rendben. Minden eredményem rendben van.
2012. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Irigylem aki nem sokat szedett fel. Én a fiammal egyszer sem hánytam. 44kgval kezdtem a terhességet. Anno sose tudtam hízni, nem ragadt rám a kg-k. Terhesség végén már 20kg jött fel. 64kg-val mentem szülni. Szülés után 57kg voltam. Most 62. Szeretnék kb legalább 10kg-t fogyni.
2012. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem hánytam ,nem voltam rosszul. Sokat eszek, az édesség is megvan napi szinten de 1 kg-t se híztam eddig. Körülöttem nem volt még ilyen kismama. Bár a védőnő azt mondta, hogy a 20 héttől elég annyit hízni amekkora a baba és magzatvíz súlya. Meg hogy legalább csinos kismama leszek.
2012. ápr. 27. 13:03
 8/13 anonim ***** válasza:
és nem hánytam és 1-1,5kg híztam,most 29hetesen 6kg-nál tartok
2012. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél a 16. hét végéig hánytam, úgyhogy addig picit fogytam, majd a végére +6 kg lett az eredményem ikrekkel. Most nem hánytam olyan sokat, illetve a hányás kiküszöbölésére inkább sokat rágcsáltam, így a 13. hétre +2 kg-nál tartok.
2012. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lassan 18.hetes leszek.Fél kilot hiztam összesen,de a hasam nagyon nagy lett.
2012. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!