Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jópofa "megszülettem" szöveg...

Jópofa "megszülettem" szöveg vagy versike?

Figyelt kérdés
Amiket a messze lakó rokonoknak,barátoknak küldhetnék el!!!
2012. ápr. 27. 12:56
 1/9 Sókristály ***** válasza:
80%

Nem igazán szeretem az ilyeneket, mert a legtöbb elég bugyuta, de a múltkor kaptam egy jópofát. Nem tudom pontosan idézni, de a lényege a következő volt.

Ekkor és ekkor (dátum) nagy helyigényem és rossz magaviseletem miatt azonnali hatállyal felmondták albérleti szerződésemet.

Gondolom valamivel fel lehet még dobni, de avégére sajnos nem emlékszem.

2012. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sókristály ***** válasza:
73%

Beugrott :-)

Valami olyasmi volt, hogy "az új helyen már én vagyok a főbérlő, ketten is lesik minden kívánságomat"

2012. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tetszik!! :)))
2012. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

"Nagyon friss az élmény, alig hogy születtem,

Anyukám! Apukám! Írjatok helyettem!

Ne sokat, csak annyit: eggyel több a létszám,

ha szeretni kell, számítsatok énrám!"

2012. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Ezekkel az a baj, hogy irtó gagyik és borzalmasan bugyuták.

Én egy ilyenen szánakoznék nem nevetgélnék, hogy de jópofa.

2012. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Én személy szerint irtózom az olyan szövegtől, hogy felmondták az albérletemet, lejárt a szerződés... Viszont egy egyszerű "Kedves nénik és bácsik, ekkor meg ekkor megszülettem, ilyen hosszú, ennyi kg...nevem xy...stb, " szöveg aranyos. Vagy amit kettővel előttem írtak, az még nagyon tetszik.
2012. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én ezeket gyűjtöttem össze,hogy melyik lesz még nem tudom de lassan beírom a telefonomba hogy már csak az adatokat keljen beírni


1.

Nagyon friss az élmény,

alig,hogy születtem.

Anyukám,apukám

írjatok helyettem.

Ne sokat,csak annyit:

eggyel több a létszám,

Hogyha szeretni kell,

számítsatok énrám!



2.

Azért mert szerettek

jöttem a világra,

Lettem új fénycsillag,

szülők boldogsága.

Szeressetek mindíg

ilyen szeretettel,

A kincsetek vagyok,

pici kincs,de ember!

annyira szépek!

Az önök ajándéka SMS üzenet formájában a pannon jóvoltából érkezett, a mi ajándékunk a helyi gólya jóvoltábol érkezett 2008.x.x.-án..súlya:x hossza:x neve:x

hangja:van...

-

"Megérkeztem 2008. ...-én ...-kor és ha már itt vagyok, elárulok néhány apróságot magamról. Szóval a csuklómra kötözött furcsa ízű szalagra azt írták én lennék ... Talán ... tincseimnek és ... szemeimnek köszönhetően a doki bácsik mind oda vannak értem. Bár most még picinek érzem magam, mindössze ... gr és ... cm vagyok, de háromóránként édesanyám karjaiban bőséges ennivalót és szeretetet kapok. Igyekszem hamar megerősödni, hogy személyesen megismerhessek mindenkit."

-

Üdvözöllek életem első sms-ével. Ekkor meg ekkor, ennyivel és ennyivel születtem, stb. Míg saját számom nem lesz, anyukám mobilján tudtok elérni. Pussz: baba neve.

-

Üdvözletünket küldjük a kórházból. Már tegnap este 6-kor találkoztam anyukámmal, de csak most tanultam meg SMS-t írni! Paramétereim: „adatok”. Anya is jól van, hősiesen bírta, hogy rakétaként törtem előre a világra, csak még kicsit fáj neki… De nem haragszik. Puszi: baba neve

-

Én ezt írtam ki magamnak már előre:

" A mai napon ugy döntöttem,hogy feladom luxusalbérletem anyánál és...óra...perckor kiköltöztem.Jó volt nála de mivel ....gr,....cm-ig nőttem szűkös volt a hely. Üdv..(név)

2012. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Én nem fogok ilyen butaságokat írni az ismerősöknek, mert még kapni is kínos egy ilyet. CSak azt fogom írni, h ekkor és ekkor megszületett XY kislányunk/kisfiunk ennyi centivel, ennyi kilósan. Nem járatom le magam az ismerősök, barátok, család előtt ilyen nyálas, hormongőzös versikékkel.
2012. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Mi is csak a tények közlését tervezzük, nekem ezek olyan erőltetettek... De hát mindenki más.:)


38 hetes km

2012. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!