Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok....

10 hetes terhes vagyok. Mennyire temészetes az, hogy idegrohamot kapok, elborul az agyam, ordítok és sírok, utána pedig teljesen kiborulok? És a végén nem is emlékszem arra, amit kiabáltam. Nem ok nélkül történt, de én régen nem nagyon reagáltam így.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 19. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a hormonok miatt van. A tinik is ilyen lököttek amig megszokják a hormonfröccsöt. :)

Kb a 12 hétre elmúlik, addig kitartás a környezetednek, figyelmeztesd őket hogy mire számíthatnak, úgy könnyebb elviselni. :)

2008. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is igy voltam ezzel,soha nem kiabáltam ,veszekedtem de terhességem 6 hetétől /néha még most is/mindenkivel összevesztem ha vki vmit nem oda rakott vissza ahol annak a helye van, tudtam olyan ideges lenni majd felrobbantam!A páromat is nagyon sajnáltam volt h jó kedvem volt rá 5 percre meg már sirtam!Fel a fejjel ez a hormonok miatt van!:)19 hetes kismami
2008. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,ez természetes lehet,de azért próbálj meg uralkodni az indulataidon.

Nekem ez a 3-ik terhességem,és most csak kb a 25-ik hét körül lettem ilyen idegbajos.Tehát sajnos nem biztos,hogy elmúlik a 12-ik hét után.

Kitartás,és mindig számolj 3-ig mielőtt robbansz.


Boldog babavárást,üdv

2008. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia.én az elsö babommal teljesen kivoltam..sirtam ha azt mondták hogy hiztam egy kicsit..kiabáltam ha valami nem jött össze és pár perc mulva meg már nevettem.volt hogy ültem egy helyben és sirtam.csak ugy..DE JOL ESETT..:D

most a 2 .babommal vagyok a 6. hétben és néha már én is idegesjkedek de csak este fele..és megállapitom hogy elegem van ebböl a napbol,hagyjon engem mindenki békén..na meg a párom..imádjuk cukkolni egymást,de már az sem jön be:Dhozzávágtam egy nejlon tokot..:D de csak vicc volt..mert tudtam hogy nem kemény:D

2008. ápr. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a téma!Én az eleje óta ilyen vagyok.A családom elvisel,mások meg nem érdekelnek!Kitartás!

30 hetes kismami

2008. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!