Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van egyik nap menziszeru...

Miért van egyik nap menziszeru gorcsom, másnap meg semmi? Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés

6.hétben vagyok. Ha fáj, akkor azon izgulok, hogy az még rendben van-e, ha meg nem, akkor meg azon izgulok.

Tapasztalatokat kérnék, koszi!


2009. jún. 22. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok csak 4 hét 2 napos vagyok.

Neked nem volt barnás folyásod a nem várt menstruáció időpontjában?

2009. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj ne is mond en mar lassan megorulok. :( 5+3 napos vagyok es ugyan ez a helyzet. Hol gorcsolget enyhen, van amikor beleszur, van mindjart megjon erzes aztan van olyan napszak, hogy az egvialgon semmi. A feszito gorcsos erzesre jo a magnezium, nallam bevallt. En is rettenetesen parazok, foleg, hogy decemberben volt egy vetelesem. Nektek van folyasotok? Nekem van olyan, hogy sotet sargas. Vajon ez gond lehet? En komolyan mondom mar lassan az idegtol fogok hanyni nem is a hormonoktol. :(
2009. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most 9 hetes vagyok, és én is ugyanezt érzem, vagyis hol érzem az alhasam, hol pedig semmi, de a múlt héten voltam orvosnál, és minden OK, ver a kis szíve, tehát szerintem ez ilyenkor természetes. A másik, ami nálam még aggódást okoz az az, ahogy néhe hányok, néha meg semmi bajom sincs. Már 3. napja nem hánytam, csak néha émelygek egy pár percet, de nem vészes, és én pedig most emiatt aggódom, de közben meg tudom, hogy ez is normális....
2009. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, ha érzek valamit, azért aggódom, ha nem akkor azért. Sajnos csak az uh nyugtat meg. Jó lenne otthonra egy :)))
2009. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

1. válaszadónak: nem volt semmilyen barnás, se véres folyásom, de úgy hallottam, néha elofordulhat. Menj el orvoshoz, hogy megnyugtasson.

2. válaszadónak: Nekem is decemberben volt egy korai vetélésem, de akkor erosen barnáztam. Én is nagyon félek, pénteken voltam dokinál, minden rendben volt - igaz mégcsaka petezsák látszódott, s 3 hét múlva kell visszamennem, ha nincs panaszom. Ez nagyon hosszú 3 hét lesz.

Azt hiszem csajok, hogy meg kéne nyugodnunk, s csak a pozitív dolgokra gondolni, mert így csak foloslegesen idegeskedunk, s az viszont nem tesz jót. Mert akármi is lesz, úgyse tudjuk befolyásolni.

Mindannyiunknak boldog babavárást kivánok, és koszonom szépen a válaszokat!

2009. jún. 22. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:

sziasztok!


én 7+4 hetes vagyok, és én is ugyanígy érzek, mint ti...Az émelygés és hányinger nekem mondjuk nagyon gyakori, de a hasfájást van, hogy egy egész napig nem érzem és akkor meg tudok őrülni az idegességtől...

De én is most voltam másodszor UH-n, mert 5 hetesen nem volt megítélhető az embrió, de mostmár 1cm-es és ver a szíve!

Fel a fejjel (még magamnak is mondom), csak átvészeljük ezt a 12 hetet, akkor talán kicsit megnyugodhatunk!

Boldog babavárást!

2009. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!