Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhesen napozhatok?

4 hetes terhesen napozhatok?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem jó ha felmelegszik a test, vérbőséget okozhat. De most nincs még olyan meleg, kifeküdhetek kicsit napozni? :) 4+3 vagyok :)

2012. ápr. 28. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan napozz, a D-vitamin biztosan jót tesz, csak arra figyelj, hogy kend be magad magas faktorszámú naptejjel, hogy a sugárzás ne árthasson! Úgy tudom, az valóban hatványozottan káros lehet. Én is igyekszem majd a szabadban tölteni ezt a szép hosszú hétvégét. :) 5+4 hkm :) Ja, és boldog babavárást, jó egészséget Nektek!
2012. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,bekentem magam,azt sosem felejtem el:)) mar kint is fekszem a napon ebben a csodaszép időben,míg a párom tesz-vesz a kertben :)) olyan jól esik ez a meleg:)) boldog babavarast Neked is! További szép napot!:)) gratulálok!!:))
2012. ápr. 28. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, csak nem kell 70 fokosra melegedni. :)) Sok boldogságot!


38 hetes km

2012. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már be is jöttem, napoztam fél órát, hason, fél órát háton :)))

Majd még kimegyek később is picikét :)

Köszönöm, én is gratulálok Neked!

2012. ápr. 28. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!