Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39+6 hetes vagyok. Éjjel...

39+6 hetes vagyok. Éjjel nagyon erős fejfájásom volt, még mindig nem érzem magam a topon! Kicsit émelygek is. Szülés előjele lehet?

Figyelt kérdés
Ráadásul megfáztam, pár napja elég ramatyul vagyok. Láz nincs csak folyik az orrom. Kihúzhatom még szerintetek pár napig, amíg jobban leszek? Jóslóim nincsenek egyáltalán, kicsit jobban vizesedek, de ez nyilván a melegtől van. 4 gyógyszert vettem be, este és hajnalban és így javult annyit a fájdalom, hogy már csak tompán érzek valamit, de félek, hogy nehogy visszajöjjön.
2012. máj. 1. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegtől van. Szerintem még húzhatod egy darabig. Ha a fájások rendszereződnek és 5-10 percenként jönnek, akkor jön a baba is.
2012. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Has derék tájt vannak fájásod akkor gyógyszert nem szabad be venni!!!!Szülés jele is lehet!!!!!Figyeld az órát hány percenkén jön vagy óránként ,,lassan felkészít a szülésre :)
2012. máj. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
FEJFÁJÁS!!! Hasam, derekeam nem fáj! Nincsenek jóslóim se! Arra nem vennék be gyógyszert! :-)
2012. máj. 1. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább a meleg-betegség kombináció tett be. :) drukkolok, hogy bent maradjon még egy picit! :))


38 hetes km

2012. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!