Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabán melyik nőgyógyászt...

Békéscsabán melyik nőgyógyászt ajánljátok és miért?

Figyelt kérdés

Kisbabát várok, és még nem döntöttem, kit válasszak.

Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 1. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Dr.Maczó Norbert volt az orvosom. Nagyon meg voltunk vele elégedve. Nagyon rendes és segítőkész orvos. Csak ajánlani tudom.
2012. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Maczó Norbert az orvosom. Mindig rendes volt velem, csak ajánlani tudom. Róla rosszat még nem hallottam.
2012. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én dr. Róna Istvánt ajánlom több okból is.

1. a szakma nagyja, több évtizedes tapasztalattal és rutinnal rendelkezik

2. a genetikai ultrahangokat kizárólag ő végezheti el

3. tudom, nem annyira fontos szempont, de azért mégis, hogy a rendelője nagyon kellemes barátságos, csökkenti a félelmet és a feszültséget, ami esetleg felmerülne a várakozás során (szól a zene, aranyos 4D babafotók vannak kirakva, higiénikus mosdó stb.)

[link]


Maczó dokihoz jártam régebben, de vele nem voltam megelégedve. Nem adott semmilyen leletet arról, hogy ott jártam, azt sem tudtam mekkora a magazatom, mert semmi papírt nem adott.

Majd megadta a telefonszámát, hogyha bármi gond van nyugodtan hívjam. Hát, amikor éppen elvetéltem és azt sem tudtam mi van, többszöri próbálkozás ellenére sem lehetett elérni - munkaidőben. (persze, lehet, hogy épp műtött, de különböző időpontokban próbáltam addig, amíg nem értem be a kórházba)

Akit még esetleg ajánlanék, az Baukó dr. Ő szokott a terhesgondozáson lenni és nagyon kedves, érdeklődő, segítőkész. Róla csak jókat hallottam.

2012. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén Baukó doktort ajànlom neked, szakmai tapasztalata több éves, én nála szültem a most 20 éves fiamat, ő volt az egyedüli orvos aki rendbe tette a vérképem(1,2 se. vasam volt csak a véremben )..más nem vállalta be a vénás szurit...nagyon kedves, szeretni való !!! Meg tudom adni a telefon számát ha gondolod !!!
2012. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Dr. Baukó Attilához járok, nála szültem 12, és 3,5éves fiaimat. És most is nála fogok szülni, jövöhét keddre vagyok kiírva. Nagyon kedves, aranyos, segítőkész doki. A magánrendelője is barátságos, ott is szól a zene, a mosdó és a wc tiszta, és higiénikus. Bármit nyugodtan megkérdezhetsz tőle, szívesen válaszol neked. Nekem a 32heti genetikai uh-t nem Róna csinálta, hanem valami kis tanuló doki, aki össze-vissza méricskélte a fiamat, mellette Maczó doki volt aki segített neki. Nem beszélve arról, hogy nem találta meg a fiam egyik veséjét, ezzel jól rámhozta a szívbajt meg a páromra, végül hosszas keresgélés után megtalálta. 39hkm
2012. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is pont róluk hallottam jót, Maczóhoz jár barátnőm is, (én ezért nem szeretnék hozzá, bonyolult, de ez van) Róna szakmaisága hihetetlen, 4D-re hozzá megyünk majd, Baukót pedig megpróbálom elérni.

Köszönöm nektek!

2012. máj. 2. 06:38
 7/8 anonim válasza:
Gruda Miklóshoz ne menj!!! Szörnyűű!!!
2012. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
fiatal (14) lánynak kit ajánlotok?
2013. jan. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!