Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagykanizsán a Dr. Zsirai...

Nagykanizsán a Dr. Zsirai Zsolt jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Hol van a magánrendelője?Mikor rendel?Telefonszámát megadnátok?Köszönöm szépen!
2012. máj. 2. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A magán rendelője nem tudom merre van de sokan dicsérik.:)

De szerintem ha bemész a kórházba és felmész a nőgyógyászatra ott megtalálod általában.

11 hkm

2012. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kórház 4.emelet kedd és csütörtök délután 4-től
2012. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. jún. 4. 10:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Sokan dícsérik a dokit,mert igen jófej,jól el lehet vele beszélgetni,de úgy gondolom ez kevés.

Úgy volt,hogy nála szülök majd.

Minden problémámra rálegyintett,6-7 hét múlva akart következőleg megvizsgálni (úgy tudom 4 hetente kell járni kismamáknak) ,az uh.-n feltűnően kicsi volt a babám,ő mégis azt mondta,hogy jó a méret..Hát igen...másfél hét múlva ha nem vérzek be kicsit akkor nem néznek meg a tanácsadáson és nem derül ki,hogy a baba meghalt..csak 5 hét múlva mentem volna hozzá.

2012. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Sajnálom,hogy ez történt :(

A hibákból tanul az ember... első terhességemnél én is elég felkészületlen voltam és a dokira bíztam magam (nem a Zsirayra) nem írom azt,hogy ha a felét megtette volna annak amit kellet volna akkor nem vetélés lett volna a vége,de talán jobban beletudtam volna nyugodni és nem utálni annyira azt a dokit mint amennyire azóta utálom.Következő terhességemnél másik dokihoz mentem tanultam,nagyon sok mindennek utána jártam és mindent követeltem amit csak lehetett,az első látogatásnál már közöltem a dokival,hogy akkor nekem utrogestant írjon fel (nem vártam meg,hogy vajon szóba hozza vagy sem) ha valami nem hagyott nyugodni én egyből mentem és akkor márpedig nézzen meg mindent.Nyáron született a második gyerekem és itt már még jobban felkészültebb voltam és még elszántabb és amit csak lehetett azt mind kiköveteltem magamnak még a fancsali fejű bunkó ápolónőkkel is össze veszve. Mindig próbálj tájékozódni és ne hagyd magad! Egyébként mind2 gyerekemnél a Zsirayhoz jártam és nála is szültem,de én nem tudok rá panaszkodni.

2012. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Időpont kell hozzá?
2016. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Időpont nem kell csak türelem :) kedd és csüt van 3tól ha jól rémlik
2016. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Valaki megtudná adni a számát meg a címét?
2016. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a kórház nőgyógyászati rendelőbe kedd és csütörtök 16-tól 06309976890
2016. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Lehet hívni? Felveszi?
2016. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!