Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találunk elfogadható áron...

Hol találunk elfogadható áron babakocsit?

Figyelt kérdés
Olyant szeretnénk amihez van hordozó és mózeskosár is.Pest környéke vagy a dunántúl érdekelne.Ti hol vettétek (veszitek ) meg?Idáig a legjobb amit találtunk egy Graco kocsi,mindenestől 70000 Ft.Lehet ettől olcsóbban jó kocsit venni,vagy megvegyük ezt?
2008. ápr. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

van ennél olcsóbb is.nézz itt szét:

[link]

ezenkívűl érdemes a vaterán vagy teszveszen is nézelődni.

2008. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenre gondoltál?

[link]


Nem tudom, hogy ez mennyire elfogadható ár, ennél olcsóbban én még nem láttam ilyen kocsit (mármint amihez van mózes, hordozó, és sportülés is). Ha van kedved/időd, akkor nézelődj még a Vaterán, én nagyon sokmindent onnan szereztem be. Ha szerencséd van, akkor használtan is találhatsz nagyon jó dolgokat.

2008. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ja, az eladót pedig csak ajánlani tudom, én tőle vettem egy sportkocsit (tavel system, mivel hordozó is volt hozzá), nagyon korrekt, és minőségi cuccokat árul, ár alatt.
2008. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz körül náluk!Szerintem megéri...olcsóbb mint a Brendon meg az Outlet.Ha mindneképpen újat akarsz.Ha nem akkor meg használtan nézz körül,mi egy szinte új kocsit vettünk 15ért,az anyuka fél évig használta,a bolti ára olyan 40.

2008. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a Pierre carden márkát néztük kezdetektől, az tetszett legjobban. Hordozóval együtt a kétfunkciós, kétirányból tolható kocsi, ami nekünk tetszett, kb. 65 ezer lett volna újonnan. Mi mondjuk Jászberényben néztük, nem tudom, máshol milyenek az árak. De a bababörzén is hasonló volt. De végül használtan vettük, szinte tökéletes állapotban, 30 ezerért a hordozóval, lábzsákkal, mindennel. Én a hirdetést a www.teszvesz.hu -n találtam, ott szerintem egyébként is érdemes szétnézni. Sok sikert!
2008. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!