Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit csuklik a babátok?

Mennyit csuklik a babátok?

Figyelt kérdés
Van, hogy napjában többször is tapasztalom, és jó pár percig el is szokott tartani. 30hkm
2012. máj. 3. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
29. héttől kb naponta 5 alkalommal csuklott, 10-20 percig. Most 39 hetes vagyok, az utóbbi hétben naponta max. kétszer, 2-3 percet.
2012. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sokat csuklott pocakban, napjában ő is többször több percig, és mikor megszületett utána még 2-3 hónapig is nagyon csuklós volt.
2012. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!!Nekem nagyon sokat csuklott a pocakban a kislányom,kb.a 30.-ik héttől,napi szintem 5-6 alkalommal akár 10 percig is.Most 7 hetes,ha túl hamar teszem le szopcsi után,van nagyon tele eszi magát,rögtön el kezd csuklani.Volt olyan nap,hogy 5 alkalommal is csuklott,hosszú perceken át.Azt mondja a védőnő,el fog hamarosan múlni.
2012. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!