Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Gombos Sándor és Dr....

Dr. Gombos Sándor és Dr. Molnár Imre nőgyógyászokról milyen véleményetek, tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Gombos Sándorról semmi jót nem tudok mondani. Több ismerősöm is szült nála, mindegyiknél követett el valami hibát. Terhesgondozásra jártam hozzá, többször is ittas állapotban volt, úgyhogy a szülés már nem nála zajlott. Lemondtam, ugyanis nem akartam kockáztatni. A kórházban mikor megmondtam hogy ki az orvosom, csak fogták a fejüket, hogy Úristen. Szóval szerintem semmiképp ne menj hozzá, ráadásul 3 évvel ezelőtt kért volna 90.000ft-ot a szülésért.
2012. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. máj. 4. 06:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Én Molnár doktort imádom. 8 éve járok hozzá. Emberséges, bár szókimondó, ezért sokan nem szeretik. Ő fedezte fel, hogy miért nem estem teherbe. Ugyan csak a két és fél éves fiamat tudtam kihordani, és két vetélést emberként és nemcsak orvosként segített túlélni.

Nem egy Olcsó János, de megéri.

2012. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 25. 06:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr Gombos Sándort nem ajánlom,nála szültem nagyon szerettem a terhes gondozáson végig, amikor meg baj volt nem ismerte fel időben a bajt.
2012. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. jún. 10. 14:21
 7/7 vanilia agnes válasza:
Gombos Sándorhoz ne menjen senki!!! SZTK rákszűrésen voltam nála (egy órája) és neki "köszönhetem" életem legkellemetlenebb nőgyógyászati vizsgálati élményét. Első pillanattól kezdve kötekedett, az összes (részben szokatlanul indiszkrét) kérdésére adott válaszomra gúnyos megjegyzéseket tett és szinte számon kérte tőlem, hogy miért nem a magánorvosomhoz mentem ezúttal. Nem részletezem az összes megalázó megjegyzését, de egy példát leírok: 46 évesen nincsen gyermekem és tőle, egy vadidegen orvostól(!) - anélkül, hogy az okok iránt érdeklődött volna - ironikusan megfogalmazott durva szemrehányást kaptam ezért. Ilyen orvos... Sajnálom, hogy nem olvastam el a másik véleményt róla, mielőtt lementem a szűrővizsgálatra.
2016. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!