Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt a magzatnak ha a hasamra...

Árt a magzatnak ha a hasamra folyt a forró víz?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok és főzés közben egy ökölnyi helyre cseppent a forró víz. Ki van pirosodva és érzékeny is. Azt szeretném meg tudni, hogy a babának lesz-e baja ettől. Nagyon féltem a kisbabám. Vagy meg fog látszani rajta? A válaszokat előre is köszönöm

2012. máj. 3. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokan mondják, hogy babona! Nekem van a családban olyan akinek a babáján az ilyen meglátszott, de olyan is, akinek nem! Konkrét választ sajnos nem tudok adni!
2012. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baja nem lesz,de ilyen idősen már nem is fog rajta meglátszani. Csak az első 3 hónapban fordul néha elő. Nem babona,csak nem tudják az okát.
2012. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Babádnak biztos nincs semmi baja. Én is hallottam ilyeneket, hogy valakin meglátszott, jól meg is ijedtem, mikor én is kb. 33 hetesen megégettem a pocakom a tepsi szélével (nem volt nagy, de még most is látszik a helye). A Babán nem látszik semmi, gyönyörűszép születése óta.

Boldog Babavárást!

6 hetes Kisfiú anyukája

2012. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
figyelj én meg olyat tudok, hogy az egyik ismerősömnek van egy pici nem nagyon feltűnő lila folt a szemöldökénél a homlokán tényleg alig látni, de ha jól megnézzük ott van. Azt mondta amikor az anyuja terhes volt vele neki csapódott a hasának egy darabka krumpli és állítólag azért...ez 40 éve volt :) lehet csak babona :)
2012. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne már...


Ez babona. Nem nem tudják az okát. Babona.

2012. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)) Hát majd meglátjuk ot lesz-e neki valami :))
2012. máj. 4. 20:43
 7/8 kittycica1987 ***** válasza:
Nwem kell aggódni! Szerintem nálunk is csak véletlen, de anyukám megütötte veleem a pocakját, és nekem pont azona helyen van egy anyajegy egész pici korom óta. De lehet amúgy is ott lenne :) Szerintem ha minden ilyen meglátszana a babákon akkor a 9 hónap alatt elég sok "foltot" összeszednének :)
2012. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lett neki valami?
2021. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!