Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megijedtem, ez normális amit...

Megijedtem, ez normális amit éreztem, érzek?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok,eddig farfekvésben volt a babám,nem is érzem hogy változott volna a helyzet. Viszont ma éjszaka nagyon ficánkolt a baba össze-vissza nyomott rúgott és borzasztóan feszített alul,meg olyan érzésem volt mintha nagy dolgot kellett volna csinálnom. Görcsölni nem görcsöltem,de nagyon fájt,mint ha szét szakadtam volna. Féltem hogy valami történik vele,de érzem hogy mocorog,meg csuklott is azóta. Mi történhetett?? Előre is köszönöm!
2012. máj. 4. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most fordult meg!:)
2012. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy meg is fordult, vagy csak próbálkozott vele.


NEkem épp tegnap tanácsolta a szülésznő, hogy amikor nagyon mozog, akkor háton fekve tegyek párnákat a fenekem alá, ezzel tudom motiválni, hogy beforduljon.


Sajnos már voltak "átmozgott éjszakáink", de még nem fordult be a kicsim nekem sem. Másnap mindig ugyanott találom a fejét...


38+5 hkm

2012. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam,de akkor nem sikerült neki,mert ugyanúgy visszakerült ahogy volt. :(
2012. máj. 4. 09:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Amúgy ez jó jel, a szülésznőm, azt is mondta, hogy azt mozoghat ennyit, mert meg akar fordulni, és hogy gyakran a szülés beindulásakor sikerül, mert az erős méhösszehúzódások beterelik a helyes irányba. Én ebben bízom jobban, mint a "praktikákban".


Neked hányadik baba?

2012. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azért*
2012. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Huha,pedig te már nagyon ott vagy a végén,bár engem az idegesít hogy próbálkozik,inkább maradjon nyugton,mert félek a köldökzsinór miatt nehogy baj legyen. Olyan rossz ez az utolsó hónap,ez tiszta ideggel teli..
2012. máj. 4. 09:26
 7/12 A kérdező kommentje:
Első baba,ezért is vagyok ilyen ideges,annyira féltem :)
2012. máj. 4. 09:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen. Eddigi gyerekeim ekkor már kint voltak. Szerintem azért is nem szülök még, mert nem a fejével tágít lefelé, ami ugye sokkal keményebb, mint a popsi vagy kezecske/lábacska.

Amúgy én a köldökzsinór vagy más miatt nem aggódom, csak már nagyon várom, mert nem szeretem ezt a "minden napos" időszakot, már mindent úgy beszélek meg, hogy oké, találkozzunk, ha addig nem szülök... No meg azt, hogy nem tudom mi lesz, fejvégű, faros, vagy császár (ha keresztben marad, akkor nincs más lehetőség). Én egy befordulást szeretnék! :o)


Hát akkor hajrá nekünk!

2012. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is farfekvéses volt a babám már a 30. héttől, és én is éreztem éjszakánként ilyen nagy mocorgásokat, hogy feszít össze-vissza, és elkezdett oldalirányba menni a feje. Én is arra gondoltam, hogy megfordulni próbál. :) De reggelenként mindig megállapítottam, hogy nem sikerült, mert ugyanúgy éreztem fenn a kis buksiját.
2012. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen hajráá és kitartás!!! :) Hát én is így állapítottam meg hogy nem jött össze neki sajnos és mi lett végül hogy született meg 9-es? :)
2012. máj. 4. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!