Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vett valaki mostanában,...

Vett valaki mostanában, Kunert Silver, Anmar Hilux, vagy Bergon Q12 multifunkciós babakocsit? Ha igen írnátok pár véleményt róla melyiket érdemes, vagy tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Anmar Hiluxot vettünk, szuper, és nagyon szép is, semmi gond vele. Talán annyi, hogy ha ez neked szempont, hogy nagyon nehéz - emeletre cipelni lényegében lehetetlennek érezném. :) De egyébként kitűnő. :)


Mi ezt a szívecskés verziót vettük, mindhárom része tökéletes, minden szempontból.


[link]

2012. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szerencsére kertes házban lakunk nagyon cipelnem nem kell, max a kocsiba kell betennem, de gondolom a kerekei kivehetőek, valóban a váz rész 9 kg?
2012. máj. 4. 11:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Kivehető az összes kereke, nekünk VW Polonk van, abban tökéletesen elfér. :) Hát tuti van 9 kiló, de nem mértem le. ;)
2012. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy hete vettem Anmar Hilux kocsit. Nagyon tetszik. 3 funkciós, itthon összeraktam, és próbálgattam rárakni mindent, hordozót, mózest és a sport részt, nagyon egyszerű cserélgetni. Szempont volt nálam hogy nagy kerekű legyen, bolygósítható, strapabíró- ez annak néz ki. A váz valóban nehéz, de én 2 kézzel simán ki tudom nyitni, egyszer megpróbálom majd egy kézzel is :)


Mi is családi házban lakunk, illetve akkor autónk van, hogy elég úgy összecsuknunk hogy rajta hagyjuk a mózest, akkor is elfér. Amúgy kivehetőek a kerekei, az első kerekek meg befordulnak a váz alá, így nem is kell kivenni őket.

2012. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló! nagyon jókat írtál, hol sikerült megvenned és mennyiért? Én most 70e láttam.
2012. máj. 4. 12:26
 6/11 anonim ***** válasza:

A jófogás oldalán találtam, tökéletes állapotban van, mondhatni új, és 42e ft-ért vettem, mindennel együtt. VOlt hozzá még pelenkázó táska,esővédő, szunyogháló.

18hetes vagyok, ráértünk volna még, de ennyi pénzért mondtam, hogy most kell megvenni. :)


Érdemes lenne nézegetned neked is (ha nem ragaszkodsz a vadiújhoz) , illetve nálunk (győrben élek) most vasárnap lesz bababörze, kimegyek, azt mondják nagyon jó dolgokat lehet találni.

2012. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon jó árban vetted, megérte, nem ragaszkodom az újhoz de nem találtam használtan pedig nagyon sokat nézegetem. Aztán már úgy vagyok vele ha kell megveszem már újonnan mert kezdem unni hogy a használt babakocsikat is nagyon drágán adják. Na de még nézegetek, még van 8 hetem. :)
2012. máj. 4. 12:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon megörültem, hogy így kifogtam. annak meg külön, hogy mindig ezt a típust nézegettem a bababoltokban :)

Igen, neked már nincs olyan sok időd nézegetni, mint nekem. Sok sikert hozzá, Én nagyon tudom ajánlani, bár babát még nem toltam benne :)

2012. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi, neked is boldog babavárást!

nézegettem használtan, valóban vannak, de vidéken én meg Pest közelében élek.

2012. máj. 4. 13:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is most állok kocsivásárlás előtt...

Kettő vagyis három között vacilálok:

Anmar Hilux és Touragoo Flame,bár ez a kettő tök egyformának tűnik és Mikado Aston.

Kedves kérdező,megvetted már?

Én aug végén-szept elején fogok szülni.

Üdv!

2012. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!