Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes vagyok?

Most akkor hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés

A ciklusaim elég hosszúak voltak, utoljára március 18-án menstruáltam, de április 10-én volt pozitív az ovuteszt, csak akkor!!!

A menstruációm szerint ma vagyok pont 7 hetes, de a peteérésem óta ma vagyok 5+4. Most akkor mennyi vagyok? :))

Szerdán megyek dokihoz, ő hogy fogja számolni? :)



2012. máj. 6. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
7 hetes, mert mindig az utolsó vérzéstől számolják!
2012. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van, 7 hetes vagy!

Már szívhangja is lesz! :) :) :)

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!!!

2012. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jajj de jóó!! :))) Ennek nagyon örülök most! :) És már lesz szívhang is? :)) Ú, ez mégjobb!

Köszönöm, hogy írtatok! :)

2012. máj. 6. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Először a menszesztől számolja.Majd a 12 hetes Uh-nál ha nagyon eltér akkor fogják átírni. Nekem például 2 időpontom van :) Mensi szerint 16 hetes vagyok, Uh szerint 17múltam. Így a kiskönyvembe is belekerül mind a két dátum.

Boldog babavárást :)

2012. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánatos peteeresemtol vagyok ma 3+4 vagyis annyi a baba a fogantatastol,de 18-an kellett volna megjonnie, és csak 24-ere nem vártam,mert a peteeres napjához hozzaadtam 2 hetet és így jött ki az április 24. a nemvart napjának. Vagyis 1 hetet tolódott ki a peteeresem. Így a ciklusom majdnem 40 napos lett volna,vagy lett is :)) szóval belekavarodtam ebbe a szamitasba:))) azért mondom a dokinak,hogy későn mutatott az ovuteszt pozit:)
2012. máj. 6. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is el van számolva,mert utolsó mensi szerint kedden már a 20.hetet tölteném,orvosok szerint mégis egy héttel visszább vagyok.Tehát a mensi szerint szeptember 25.én kéne szülnöm,mig az uh gép mindig október 2-t ír.És nekem is nagyon hosszúak voltak a ciklusaim.34nap,így gondolom ebből jött,hogy a méret alapján 1héttel kisebb a pici,mert átlag 14.napig jön össze a baba,nekem meg a 19nap történt a dolog és rá pár napra(gondolom kedden)fogant meg.
2012. máj. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!