Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Friss infót szeretnék megtudni...

Tundicsek kérdése:

Friss infót szeretnék megtudni arról, hogy a 13. ker. Rendelőintézetben rendelő Nyitray Gábor vagy Sziklai József milyen orvosok? Kb.6 hetes ternes vagyok, de nem tudom kit válasszak, a lakóhelyemhez pedig ez a Rendelő van a legközelebb. tundicsek

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az a Nyitray doktor, aki korábban a Bajcsy-ban dolgozott, akkor a barátnőm nála szült 8 évvel ezelőtt (előtte is az orvosa volt), és nagyon elégedett vele. Most is felkérte volna, megint terhes, de a rendelő kiesne neki, és talált egy másik orvost a hozzá közel eső rendelőben, akivel elégedett. De sokáig vacilált, hogy visszamenjen-e a korábbi orvosához.
2012. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, korábban hol dolgozott Nyitray, és sajnos azt sem, hogy most melyik kórházban vezeti le a szüléseket. Ezt tudja valaki?
2012. máj. 7. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
A Sziklaihoz jártam terhesgondozásra tavaly.Idősebb doki de normális.Mindíg mindent elmagyarázott a kérdéseimre kimerítően válaszolt.
2012. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Sziklai doktor melyik kórházban vezeti a szüléseket?
2012. máj. 7. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom mert szülésre nem kértem fel.Ügyeletesnél szültem az ÁEK-ben.
2012. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Külön fel kell kérnem az elején a nőgyógyászt a szülésre is?
2012. máj. 7. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Felszokták kérni.Én nem fogadtam dokit úgy voltam vele,hogy azt a pénzt inkább a gyerekeimre költöm.Ezért jártam az sztk-ba gondozásra.Ugyan úgy minden vizsgálat szűrés megvolt mint magánba csak nem került ezrekbe.
2012. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérdezték, hogy a 13. kerületben laksz-e? Fontos ez? Én a 4.kerben lakom, amúgy a 10.kerben van a lakcímem, de a 13.ker Rendelőintézet van hozzánk közel. :)
2012. máj. 7. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
13.ker-ben van a lakcímem de vidéken lakom.Szabad orvos választás van,bárhol fogadnak:-)Nekem a kórház miatt volt lényeges,hogyha megindul a szülés mentővel is bevigyenek ahova szeretném:-)
2012. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!