Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19.hetes vagyok és ma is...

19.hetes vagyok és ma is nagyon felidegesítettem magam! Még a fejem is elvörösödött! Aztán haza értem és megijedtem mert összehúzódott a méhem, 1 gombócba az egyik oldalon és nem éreztem a mozgását! Ugye nem lesz baja? Érezném ha baja lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem!Sírtam is!Most már izeg mozog-tehát nem lehet baj,ugye?Úgy szeretem!:-)
2008. ápr. 21. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, biztos minden rendben van, főleg ha mozog már a pici. Azért komolyabb egészségügyi problémának kellene bekövetkezni ahhoz, hogy bármi baj legyen vele. Pihenj ma este, vegyél egy meleg zuhanyt,közben beszélj a babához, kényeztesd magatokat, maszírozd simogasd a hasad testápolóval! Sok Boldogságot! 19 hetes kismama
2008. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiserteties... ez ez ilyen nap volt, ugy latszik!

Szinten 19 hetes kismama vagyok, es engem is sirasig idegesitettek (ugyintezo...) es az en pocim is kemeny.

Vettem be Magneziuomt, lepihentem, es utana lezuhanyoztam a derekam es a ocim finom meleg (nem forro!) vizzel.

Most mar jo :)

Ez kellemetlen, es aggodasra kesztet minket, de semmi komoly baja nem lesz :)

2008. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na csajok ez tényleg hihetetlen. 19 hetes vagyok és a hivatali ügyintézőktől frászt kapok, nem is tudom hogy lehet nyugodtan stressz nélkül kihordani egy kisbabát, veszélyeztett vok, de eszméletlen mi papírmunka van ezzel.

Na mindegy...

A lényeg hogy a bébim 16. hetes kora óra mocorog szépen rendszeresen sőtt nagyon erősen, viszont ma nem igazán

éreztem nagyon félek, én felhívtam a védőnénit és holnap megyek szívhangra. Nem nyugszom míg nem hallom, hogy jól van. Nagyon félek

Szurkolok nektek is, és KITARTÁS

2008. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja.De miért nem szedsz Hova nyugtatót,ha sokat idegeskedsz?Az biztosan segít!
2008. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!