Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hét 5 naposan látszik...

4 hét 5 naposan látszik valami az uh-n? Holnap megyek.

Figyelt kérdés
4 hét 0-nál még csak 12 mm mnyh-t látott a doki.Holnap megyek vissza, minél hamarabb tudni kéne, mert akkor vérhígítóra lesz szükségem.Ugye látszik már valami?Volt 3 pozi tesztem, de a párom még mindig nem meri elhinni, azt mondja majd akkor ha biztosra mondja a doki.Holnap láthatja már??
2009. jún. 25. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 5+3 hetesen voltam először. Akkor 7mm átmérőjű gest. gyűrű volt látható. A doki azt már tudta, hogy jó helyre ágyazódott be a Picur. De visszarendelt 3 hét múlva, hogy megvizsgálhassa az embriót+meghallgassuk a szívhangot.

Mindenesetre vminek látszania kell, ha van 3 + teszted:-)

2009. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy nagy fekete kört láttam,de ez volt életem legszebb "köre".A párommal szipogtunk,és gyönyörködtünk benne. :))Akkor voltam 5hét+4 napos!
2009. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 hét 3 naposan 3mm-es pötty.
2009. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont 4 hét 5 naposan voltam először én is. Az orvos (pedig nagyon jó uh gépe van) semmit sem látott. Egy hét múlva 5 mm-es petezsák látszott már:) Függ attól, hogy mikor volt ovulációd, mikor ágyazódott be...

Szóval ne ijedj meg, ha még nem lát semmit!

2009. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!pont hétfön voltam dokinál,ahol 4hét és 5 napos voltam,és 6mm-es petezsákot látott:)

Legközelebb 3hét mulva kell menjek,akkor már remélhetöleg szivhang is lesz!Gratulálok:)

2009. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kereken 5 hetesen volt egy 4mm pötyi :) ma voltam 12 hetesen, már 58 mm, és egészen gyerek forma lett a kis pöttyből :)
2009. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Remélem lesz vmi kis jele.Egyébként késhet mástól is,3 pozi teszttel, vastag mnyh-val a babán kívül?Ugye nem?Mindenesetre megírom, hogy mi volt.További szép napot nektek!
2009. jún. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!