Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok lány neveket?...

Mondanátok lány neveket? Kinek mi tetszik!

Figyelt kérdés

Nekem nagy dilemmám van!;) tetszik nagyon a Kamilla és a Zoé!

A Kamillával az a bajom, hogy a vezetéknévvel együtt hosszú lesz, viszont szerintem ritka es szep is.

A Zoéval meg az a bajom, hogy most nagyon divatos es sok babácskát hívnak így. De ez is nagyon szép név!!!


2012. máj. 13. 12:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mindkettő szép név. Bár nálunk a Kamilla igen gyakori, Zoét is ismerek, de abból kevesebb van.


Szerintem azzal ne foglalkozz,hogy milyen gyakori vagy nem. Ha tetszik, kereszteljétek így! XY Zoé/Kamillából csak 1 lesz, a TI gyermeketek, ő nem a szomszéd kislány Zoé/Kamilla lesz, hanem egy teljesen más emberke!


Fiamat Dávidnak fogjuk keresztelni, annyi Dávid nevű kisfiú van mint a tenger, de nem foglakozom vele,mert ez a MI Dávidunk lesz és belőle csak egy lesz:) Nem igaz?


Amúgy az én kislányom Rebeka Franciska, ha a második is kislány lett volna akkor a Regina, Bíborka, Laura nevek között döntöttünk volna.


Sok boldogságot!

2012. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%

Luna May


Ha a Kamilla tetszik, biztosan a Milla is. Milla Zoé?

2012. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Petra:)
2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló; tokeletesen igazad van;) a Mienk lesz Kamillanak es Zoenak is;)

Masodik; a Milla apanak nem tetszik;(

Amugy csak egy nevet szeretnek vagy ez vagy az;) vagy addig meg kitalalom mert van meg idom;)))

A Petra is szep;) csak unokahugom Petra;)))

Sara tetszik a legeslegjobban;))) csak ezt a nevet a kislanyomnal mar ellottem:D nemlehet Sara1meg Sara2 ;DDDD

2012. máj. 13. 12:44
 5/24 anonim válasza:
Kornélia hálás név szerintem.
2012. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Lányom Janka, a pocakban lakó kiscsaj Zsóka lesz.


Ezenkívül a mi nekünk tetszett még: Noémi, Léna, Bianka, Liliána

2012. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Dóra volt már?
2012. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Most találtam; Borka sztem ez is aranyos
2012. máj. 13. 13:16
 9/24 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a Léna. Ha nem kukacosodik ki a babó, akkor Lénánk lesz. 32 hetes vagyok és lányt mondtak. :)

Nagyon divatos lett ez a név, de nem érdekel. A mi Lencsink lesz. :)


Tudom, hogy a Zoé nagyon divatos, de én egyet sem ismerek, ráadásul tanítok. :) Szerintem nagyon szép név.


A Zsóka is gyönyörű. :)


Vanda, Dalma, Laura, Mariann nagyon tetszenek.


üdv, Dóri

2012. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tök jó a Borka. Sokan mondják, hogy felnőtthöz nem illenek a becézett formák, de szerintem ez baromság. A személyisége a fontos. Biztosan jól választotok majd.


Dóri

2012. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!