Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az érdekelne engem, hogy...

Az érdekelne engem, hogy milyen egy szülésfelkészítő tanfolyam, és kb. hány alkalom? Gondolom nagyon hasznos, és sok segítséget nyújt, főleg az első babájukat váró szülőknek. Ugye?

Figyelt kérdés
Konkrétan Debrecenben a Kenézy Kórházról lenne szó.Várom mindenkinek a tapasztalatát.Előre is köszönöm,
2012. máj. 14. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én kecskeméten jártam de én onnantól kezdve féltem a szüléstől h szülésfelkészítőn voltunk :(! De így jöhetett be a férjem a szülésre h jártunk! Aztán végül hamar megszültem eszembe se jutott h mit láttam a felkészítőn! Videókat mutattak h hogyan szül a nő de úgy élesbe mindent!Meg a szülőszobát mutatták meg! 2 alkalom volt az egész!
2012. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az első gyermekemmel mentem el egy előadásra (Szeged), mert kíváncsi voltam. Na, azt hittem nem bírom végigülni. Annyira untam. Nekem nem tetszett. :(
2012. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!