Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek reális 37. hétre...

Szerintetek reális 37. hétre a 4300 gramm?

Figyelt kérdés
Ma mérték a babám és ennyi lett a súly saccolása. Mennyire megbízható vajon egy ilyen eredmény? Igaz, már sokadszorra mértek jóval nagyobb súlyt.
2012. máj. 14. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úh, ez kicsit sok. Dehát vannak nagy babák is, akár még pontos is lehet. Az én lányomra a 36.héten 3600gr-ot mondtak és 3820-al született a 40. héten.
2012. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

az átlag súly ilyenkor 2950g.

az orvosodtól kérdezd meg, hogy ez normális e, hiszen mi nem orvosok vagyunk.

2012. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szeretném azt hinni, hogy tévedés az egész, mert nagyon be vagyok tojva a szüléstől.
2012. máj. 14. 17:25
 4/14 A kérdező kommentje:

Kérdeztem. :)

A válasza: holnap be kell feküdnöm a kórházba és ki se engednek szülésig. Vizsgálat hegyek lesznek.

2012. máj. 14. 17:26
 5/14 anonim ***** válasza:

reméljük a legjobbakat. egyébként biztos minden rendben lesz!:) én úgy gondolom, hogy ha befekszel a kórházba már megnyugodhatsz, mert jó kezekben vagy. rengeteg vizsgálaton átmegy egy kismama amíg eléri a 37. hetet. ha eddig mindent rendben találtak akkor most is minden oké!:)

üdv. 2. válaszoló, 17hkm :))

2012. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek 38 hetesen mértek 4200g-ot, a dokija teljesen meghökkent, őt is vizsgálták folyamatosan, aztán napra pontosan megindult a szülés, és kiderült, hogy a kislánya 62 cm-el született, ezért becsülték olyan sokra, mert hosszú volt:) A súlya meg a születéskor 3890 g volt:)


Lehet a te kicsikéd is hosszú baba, és ezért becsül a gép nagy súlyt.

Mindenesetre könnyű szülést neked:)

2012. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt nekem majdnem 1 kilóval mérték többnek a babámat, úgyhogy a becslés nem jön be mindig. De ha sokszor is nagynak mérték a babádat, akkor lehet ő bizony nagy baba lesz. Viszont bármennyire is ijesztő tud lenni, neked ő akkor is a kicsi-pici babád lesz és még nagy súllyal is kicsinek fog tűnni. :)

Ha holnap be kell feküdnöd, akkor a többi vizsgálat biztos kideríti, ha valóban nagy a babád.

2012. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Nagyon izgulok és ideges vagyok.

Én nem szerettem volna nagy babát, én beértem volna 2800 grammal is. Félelmetesnek érzem és kicsit sem büszkeségnek. :(

2012. máj. 14. 17:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Ugyan már, bármekkora is lesz büszke leszel rá!

Nem minden baba születik picinek, de attól még éppoly egészségesek és szépek.

2012. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát: én kisfiam annyira pici volt, hogy a 3 nap után (ugyanis első napokban veszítenek a súlyukból) attól féltünk, ki sem engedik majd. A te babád tutira erős kis vasgyúró lesz legalább :)
2012. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!