Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit fog látni az orvos?

Mit fog látni az orvos?

Figyelt kérdés
Áprílis 6-án volt meg utoljára a menzeszem,azóta csináltam egy pozitív tesztet.Május 21-én megyek az orvoshoz,akkor kaptam idopontot.Szerintetek akkor már fogja látni a babát vagy legalább a terhességet?
2012. máj. 15. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem már szívhang is lesz.

2012. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is április 6 volt, szintén pozitív, és pénteken megyek UH-ra.
2012. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

biztosan fogja látni! én váratlanul estem teherbe és igen igen meglepődtem, amikor mentem a nőgyógyászhoz és közölte, hogy 4 hetes terhes vagyok.. persze örültünk :) de lényeg a lényeg, Neked már bőven látható lesz :)

gratulálok!

24 hkm

2012. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második!Légyszíves írj pénteken,hogy mi volt a dokinál,jo?
2012. máj. 15. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
szia,nekem április 1.-én volt meg utoljára én 22.-én mek dokihoz,majd írd meg kérdező és 2.-ik hogy mit látott a doki,kérdező te a nem várt után hány napra teszteltél pozítívat?
2012. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A nemvárt napján teszteltem délután pozitívat,utána még másnap reggel csináltam egy másikat,ami ismét negatív lett.amúgy az unokatestvéremnek is ápr.1-én volt meg utoljára,és tegnap volt orvosnál,és már látta nála a terhességet,csak még a szívhangot nem,de mondta neki a doki,hogy mozog,ugyhogy élo.
2012. máj. 15. 14:34
 7/7 A kérdező kommentje:
bocsi,hulyeséget írtam,a reggeli is pozitív lett.
2012. máj. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!