Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29-30 hetesen c2000-es értékke...

29-30 hetesen c2000-es értékkel mennyit pihiztetek? Főleg, ha már van egy v. több gyerkőc is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mit jelent, a doki semmi extrát nem mondott a magnéziumon kívül, csak úgy érdekelnek a személyes tapasztalatok.

Ráadásul egy héttel ezelőtt egy másik doki c3000-et írt-mért. Azt is olvasgattam régebbi kérdéseknél, hogy nem minden doki egyformán méri)


2009. jún. 26. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

én 22 hetes korom ota 2000 vagyok,vagyis voltam mert 30 hetesen 2100-1100 lettem.mert nem pihentem eleget,na most bepotolom mert egész nap szinte fekszem.nem tudom hogy mennyit tudsz pihenni a gyerköc/eid mellett,de amikor csak tudsz pihenj.a gyogyszert meg szedd rendesen.ha érzed hogy fáradsz ülj vagy feküdj le egy picit,mert még nem kéne kijönnie annak a pindurnak a pocakodból.

31+6 hetes km

2009. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pihizek, amennyit tudok, de egyáltalán nincsenek fájdalmaim, sőt keményedésem sem igazán számottevő.
2009. jún. 26. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 30 hetesen c2100 volt az érték. Az orvos semmit nem mondott,ugyhogy a neten jártam utána mit is jelent,itt tudtam meg hogy nem ártana pihenni. Babám még nincs,ugyhogy könnyebb volt a helyzet,apuci is többet besegitett,de azért nem feküdtem egész nap. Most 36 hetes vagyok,az értékem c2000. =) Na csak lestem,hogy ez hogy lehet,szóval abban van valami,hogy nem egyformán mérik. Csak tudnám,hogy melyiknek higgyek...
2009. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 20. héttől 1.5100-ás értékkel vagyok.Sokat pihenek, fekszek amikor csak tudok.Eddig két vizsgálat alkalmával nem változott az eredményem, most 31 hetes vagyok, majd két hét múlva kell mennem ismét, majd akkor kiderül.Neked ez az érték tökéletes, nekem 13 hetesen volt utoljára ennyi.
2009. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!