Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Horváth vezetéknévhez ezek...

Horváth vezetéknévhez ezek közül melyik fiúnév illik legjobban?

Figyelt kérdés
Barnabás, Kornél, Áron, Márk, Illés, Kolos
2012. máj. 15. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegyik illik hozzá, nekem a Kornél és a Barnabás tetszik :)

23 hkm

2012. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 K betűs annyira nem,bár szép nevek,kimondva kicsit nyelvtörő.A legjobb szerintem az Áron és a Márk.
2012. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem egyik se... Zoltán például ami illik is hozzá
2012. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nálunk is Horváth a vezetéknév, 24. hetes vagyok negyedik lányommal, de ha fiú lett volna, akkor a Barnabás...


nagyon sok név illik hozzá, Tamás, Áron, Ádám, Bence stb...

2012. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindegyik illik hozzá szerintem.De a Kornél,Kolos és Illés név nagyon nem tetszik.A többi kifejezetten jó.Ne haragudj,nem bántásképpen írom csak ez a véleményem.

Persze mindhárom név,ami nekem tetszik nagyon felkapott lett,de ha ez nem zavar,akkor ne is hátráltasson!

Boldog babavárást!34hkm

2012. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, igaziból a leggyakoribbakat próbáljuk kizárni, mert a Horváth is elég gyakori név. Viszont túl régieset sem szeretnénk. A Simon is tetszene, csak hát t-s sem túl szerencsés...
2012. máj. 15. 18:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Horváth a vezetéknevünk,ha fiú lett volna akkor Ármin lett volna.De az Ádám is tetszett.De ha lesz még egy gyerekünk és fiú lesz akkor a Csanád nevet fogja kapni.
2012. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Barnabás.
2012. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen a Barnabás(mellesleg én is Horváth vagyok):)
2012. máj. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mindenkinek boldog babavárást.
2012. máj. 16. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!