Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hascsikarós érzés a joslófájás?

Hascsikarós érzés a joslófájás?

Figyelt kérdés
olyan mint hasmenés előtt. nagyon fáj,görcsölök. Már egy hete ez megy. 34hetes vagyok.

2012. máj. 16. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
inkább hasmenés lesz.igyál probiotikumot.a jósló fájás olyan mint egy enyhe menstruációs fájdalom.
2012. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
persze... már egy hete így fájok,nem olvastad végig??? az embernek hasmenés előtt pár óráig fáj így a hasa,nekem meg egy hete ez megy!!!
2012. máj. 16. 16:42
 3/14 A kérdező kommentje:
és még az életben nem volt menstruációs fájdalmam!
2012. máj. 16. 16:43
 4/14 anonim ***** válasza:
szerinted a beledben fogod érezni a jóslófájást?
2012. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

sehol nem írtam,hogy a belem fáj!!!!! hol olvastad? az alhasam fáj!

jézusisten.....

2012. máj. 17. 16:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem hascsikarós.

A jósló fájásnál bekeményedik az ember hasa, és nem is feltétlenül fáj, csak keményedik.


Ha görcseid vannak, menj orvoshoz. Ez azt jelenti, ha olyan erős, hogy nem tudsz felegyenesedni sem, esetleg megmozdulni sem. Ezek nem jó jelek.


Még a szélgörcsre tippelek, mert az nagyon durva tud lenni amúgy is, terhesen meg pláne, de nem tudok belebújni a bőrödbe, hogy mit is érzel pontosan, ezért ha nem tudod eldönteni, akkor nézesd meg magad, az a biztos.

2012. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem semmi ilyenről nincs szó
2012. máj. 20. 10:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak sima menstruációs típusú fájdalmad van, ami terhesség alatt normálisnak mondható, csak mivel épp nem tudod milyen az (mázlist! :o), ezért nem tudod ezt most hova tenni...
2012. máj. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
valószínű
2012. máj. 20. 14:55
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem is alhasi fajdalmaim szoktak lenni, lazulnak a mehszalagok, normalis. bar nekem mostmar egyutt jon a joslofajasokkal is, ugyhogy lehet ez is az is, de neked meg csak lazul valszeg.
2012. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!