Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normál szülés, vagy vetélés...

Normál szülés, vagy vetélés esetén, amit szüléssel kell befejezni, utána mennyi napig vérzik valaki?

Figyelt kérdés

22 hetesen vesztettem el a babámat, és érdekelne, hogy a vérzés meddig tart.

A felírt gyógyszereket ki meddig szedte?

Ezeket kaptam :

Semicillin

Bromocriptin Richter

Ergam cseppek


2012. máj. 18. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:

HÁt először is részvétem! Nagyon sajnálom!


Nekem nem volt ilyenben még részem, amit tudok, hogy egy normál szülés után akár 6 hétig is tarthat a vérzés, de van akinél csk 3 hét körül van, ez egyénileg nagyon eltérő, sőt, két szüléssel a hátam mögött azt mondhatom, hogy még szülésenként is nagyon eltérő, attól függ, hogyan gyógyul a placenta helye, mekkora seb volt ott.


Viszont Te szedsz mindenféle gyógyszert, amiket amúgy nem szokás, és nem tudom ezek milyen hatással vannak a vérzésre (hogy vannak-e), vagy nincs különbség.


Gondolom vissza kell menned 6 hetes kontrollra, nem?

Esetleg kérdezz rá az orvosodnál telefonon.


Sok erőt Neked!

2012. máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ergam csepp vérzés csillapító

A bromo megállitja tejbelövelést,tejtermelést

a semicilin antibiotikum, gyulladás csökkentő, gondolom szövődmény megelőzésre kaptad, vagy mellgyulladásra


Részvétem, ezen sajnos én is átmentem, és 6 hétig véreztem utána.


Kivánom, hogy mihamarabb csillapodjon a fájdalmad, és újra bele merjetek vágni,de legyetek bátrak!!!

2012. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az Ergam simaizom kontrakciót vált ki, tehát összehúzza a méhed - görcsölgethetsz tőle, ettől ne ijedj meg, de ha nagyon erős lenne, inkább lásson orvos.
2012. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!:(
2012. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Részvétem Neked, nagyon sajnálom! Én is most vesztettem el a babámat 19. hetesen, nekem is meg kellett szülnöm őt. Szerdán szültem, de igazán én nem véreztem utána, ma meg szinte már nulla a vérzés, sztem ez mindenkinél más. A kisfiamnál, aki most 1,5 éves kb 3 hétig véreztem, de azért az más szülés volt. Neked mit mondott az orvos, mikor próbálkozhattok legelőször?
2012. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nálatok is ez a helyzet alakult.

Még csak a jövőhéten telik le a 3 hét amikorra visszarendelt kontrollra. Most a 2 hét ahogy eltelt vérzésem már nincs. Lelkileg is már jobban vagyok, nem hagyom el magam. Nem tudom, hogy segít e nekem a regenerélódásban belsőleg, de mi elkezdtük inni a búzafűlevet. Olvass utána te is, hátha segít kicsit jobban helyrejönni. Nekem is van egy kislányom, nem hagy időt, hogy búslakodjam.....Fel a fejjel!!!!!!

2012. máj. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!