Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is iszonyú melege van,...

Másnak is iszonyú melege van, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Tudom, ez egy kicsit furcsa lehet 11 fokban, de folyik rólam a víz és kilószámra tudnám enni a jégkrémet és literszámra tudnám inni a jegesteát. Mi lesz velem nyáron? Kismamik, ti hogy vagytok? Fáztok, vagy melegetek van?

2012. máj. 18. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez biztosan csak a hormonok miatt van.Én nem vagyok terhes,de majd lefagynak az ujjaim és a lábfejem.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem fázom, nem is értem hogy te miért! :-D Nyakig betakarózva aludtam és legszívesebben most is két pulcsiban lennék. Hány hetes vagy?

27 hkm

2012. máj. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, terhesen nekem is folyton melegem volt. Egy szál pólóban mászkáltam folyton.
2012. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33 hkm vagyok, és nem győzöm hűteni magam, azt mondta a férjem, hogy nem bir belemenni a kádba utánam, olyan hideg a víz!!! Én kellemes melegnek éreztem. Én sem tudom, miért van ennyire melegem, tisztára ki vagyok tikkadva.
2012. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele. Sokkal jobban bírom a hideget mióta terhes vagyok. Olvastam valahol, hogy a kismamák testhőmérséklete +1, +1,5 fokkal magasabb, mintha nem lenne terhes. Ezért van, hogy melegünk van, és jobban bírjuk a hideget.
2012. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességem alatt pokolian melegem volt :) télen a kezem olyan forró volt állandóan, hogy a férjem azt hitte lázas vagyok. Alapból állandóan fázom, azóta újra, hogy megszülettek a babák. De nagyon érdekes volt, mindkét baba nyáron született (júli, aug) és a nyári meleget tökéletesen átvészeltem, nem voltam rosszul, nem volt jobban melegem, mint amikor hideg volt.
2012. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálam ez érdekes, mert itthon általában fázom, míg a párom trikóban közlekedik... ő már egy nyári pléddel alszik, én a téli takaróval :D de ha a kocsiban ülök, akkor állandóan melegem van és néha még meg is izzadok.. hiába húzom le az ablakot, hiába bármi... furcsa, de már kezdek hozzá szokni :))) egyébként én is egész nap innék, leginkább hideget. fagyit meg MINDÍÍÍG kívánom. imádom! most csináltam tiramisut, az is hirtelen jött ötlet volt. a lényeg, hogy hideg és krémes legyen :D

24 hkm

2012. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok, hogy nem vagyok bolond! :D Utolsó válaszoló! Ugye nem tojáshabbal csináltad a tiramisut? Tudod, hogy várandósan nem szabad nyers tojást fogyasztani, ugye? Vigyázz magadra, meg úgy mindenki vigyázzon magára! Szép babavárást mindenkinek!
2012. máj. 18. 17:54
 9/9 anonim válasza:

Én vagyok az ellenpélda.lehet hogy később változni fog?tegnap tegnapelőtt már bent az irodában is vastag dzsekiben dolgoztam.

11hkm

2012. máj. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!