Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek befordult a babám?

Szerintetek befordult a babám?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok, és eddig farfekvéses volt a babám. Mindig fent a köldökömnél éreztem a mozgását. Vasárnap éjszaka arra ébredtem, hogy jobb oldalt egy pontban be van keményedve a hasam, de hamar el is múlt. Olyan volt, mintha keresztben feküdt volna, és kinyomta volna valamijét. Azóta sokkal lejjebb érzem mozogni, nem itt fent a köldökömnél, ahogy eddig. Szerintetek megfordult? 24 hetesen ez lehetséges? Ha tényleg az volt, akkor vissza fordulhat még farfekvésesbe, vagy már így marad?
2012. máj. 18. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos még vissza, de azért ne aggódj, hagy forgolódjon, ha neki úgy a kényelmes! 100 babából 4 nem fordul be végül, van akinek az utolsó pillanatban! Nyugi egyszóval, be fog fordulni, addig még rengetegszer fog így-úgy állni, mindig ő tudja, hogyan kényelmes neki! Nekem a 32 héten mondták, hogy már lehet, hogy nem tud visszafordulni, mert már nagy hozzá. Úgyhogy akkor már lehetett reménykedni, hogy marad.
2012. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

még akár a 30 hét után is képesek megfordulni, bár már nehezebb, és több időbe telik, most még bőven van helye akrobatázni, ezen ne aggódj

a legtöbb, persze van kivétel, a szülésre fejvégűbe fordulnak,

kivéve ugye a császárosok ,mert nekik a babájuk nem fordult be..vagy egyéb okok miatt vágnak.


szóval ne aggódj ezen van még idő..


15 hetes kismama, és 2 éves kislány anyukája

2012. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, még sokat forgolódhat, és 25 hetesen még nincs is jelentősége hogyan fekszik. Majd 30. hét körül lesz lényegesebb, mert onnantól kezdve egyre kevesebb az esély, hogy át tud még fordulni, de még akkor is lehetséges.
2012. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!