Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hőm 36,8-37 fok és pénteken...

Lujza80 kérdése:

A hőm 36,8-37 fok és pénteken előntött egy hirtelen meleg az este és hányingerem lett. Szombaton egész délután hányingerem volt meg tegnap este is. Tesztet még nemcsináltam mert sokszor csalódtam. Lehetek terhe esetleg?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

erre mit is lehetne írni?

vagy igen vagy nem..

pedig muszáj lesz tesztelned mert itt találgathatnánk ezerrel !

2012. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hm, annyira nem értem az ilyen kérdéseket. Most mit vársz mit mondjunk erre?

Ha azt mondjuk, hogy persze, valószínűleg terhes vagy, akkor kevésbé fogsz csalódni, ha kiderül, hogy mégsem?

Ha az igazat írjuk, hogy vagy igen, vagy nem, akkor jobb?

Ha nem tesztelsz, hanem úgy derül ki, hogy nem vagy terhes, hogy megjön, akkor kisebbet csalódsz?

Itt senki nem lát a méhedbe, senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy terhes vagy-e vagy nem. Ezt egyedül egy teszt tudná megmondani, de hát tesztelni nem akarsz, így a kérdés megválaszolatlanul marad :)

2012. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!