Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. hétben lévő kismamák?...

33. hétben lévő kismamák? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz, csak hétfőn lépek a 33. hétbe, de én egész jól vagyok. Éjjel kicsit fájt a hasam alatt, jobb oldalon. Mindig van valami ami miatt izgulhatunk!

Te hogy vagy kedves kérdező?:)

2012. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen még én is egész jól vagyok. Tudjárok már hogy fiú vagy lány lesz? :) Nevek?
2012. máj. 24. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Én hétfő este és kedden egész nap hasfájással küzdöttem.

Se aludni se ülni sehogy nem volt jó.Teljes pánik volt egész végig azt figyeltük mozog e a pocaklakó.A védőnő szerint a front.Ma már jól vagyunk és éjjel aludni is sikerült.Bebeszélem magamnak és a picinek is hogy kitartás minden rendben lesz végig csináljuk :)

2012. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nálunk kislány lesz, Dorottya. Amúgy ez a front dolog tényleg igaz, bár én nem vagyok érzékeny rá,de a babó ilyenkor nagyon eleven!:)

Mikorra vagytok kiírva és hol fogtok szülni?

2012. máj. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Július 1-ére vagyok kiírva és az Uzsókiban. :D Szerintetek melyik a szebb név? Shiran vagy Amira? Az jól hangzik,hogy Faragó Shiran Amira? =))
2012. máj. 24. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!